27.04.2004.

02.12.2014. 19:09

Lidové Noviny: Ģērbtuvē bija netīrs, apgalvo Raihls, M. Zāruba, V. Cibula, 31. lpp.

Rakstā par to, kas čehu izcelsmes spēlētājiem nepatīk Prāgas čempionātā, pieminētas Latvijas fanu nedienas ar PČ biļetēm un Latvijas valstsvienības spēlētāja N. Sējēja komentārs, ka ļoti žēl, ka faniem tā gadījies. Sējējs slavē Latvijas fanus – Latvijas – Vācijas spēlē Latvijas izlase esot jutusies kā mājās fanu atbalsta dēļ.

Právo: Latvieši tika iekšā bez problēmām, 3. lpp. (tulkojums), Mladá Fronta DNES: Viltotās biļetes nopirka arī simtiem čehu fanu, A2. lpp.

Daudzi latviešu komandas atbalstītāji, kuriem bija biļetes uz pirmdienas tikšanos ar Vāciju Sazkas Arēnā, uz halli devās ar bažām. Nobažījušies par to, lai neatkārtotos 150 citu latviešu fanu liktenis, kuri netika uz spēli ar Čehijas komandu, jo viņu biļetes izrādījās viltotas.

Gala beigās vakarējā dueļa skatītāji no Baltijas republikas varēja uzelpot. Drošības dienests viņu hallē ielaida bez problēmām. "Šoreiz nekādas problēmas nebija," Pravo informēja viens no organizatoriem koši zaļā vestē, kurš stāvēja pie metāla detektora.

Kā vakar Pravo teica viens no Prāgas kriminālpolicijas pārstāvjiem viltotās biļetes, kuras Latvijas faniem nopirka tūrisma firma no sava Brno partnera, nav vienīgie biļešu viltojumi šajā čempionātā.

"Esam aizturējuši arī citus viltojumus, taču to nav tik daudz kā to 150 biļešu, kuras bija Latvijas faniem uz sestdienas spēli ar Čehiju. Cilvēki tās bija iegādājušies internetā, tagad tas viss tiek pārbaudīts, jo nav izslēgts, ka pārpircēji, kas piedāvāja biļetes, paši bija nopirkuši viltojumus," teica policists.

"Nekādā gadījumā nevaram izslēgt to, ka vēl sastapsimies ar viltotām biļetēm. Iespējams, ka tās latviešu biļetes, kuras tie iegādājušies uz citām spēlēm, atkal būs viltotas. Visu risina saimnieciskās noziedzības policija, un šobrīd tā nevēlas sniegt nekādu informāciju. Izmeklēšana ir gana sarežģīta un var teikt, ka tā būs ilgstoša," teica Eva Miklīkova no Prāgas policijas Preses nodaļas.

Právo: Vācija iekļuvusi astotdaļfinālā, I. Bruzls, M. Kēzrs, 24. lpp., Mladá Fronta DNES: Čempionāts skaitļos, D4. lpp.

Laikraksti informē, ka gan lielās skatītāju, gan spēlētāju sacīkstes beidzās neizšķirti, ar ko Vācijai pietika, lai tā iekļūtu astotdaļfinālā.