7.aprīlī Ārlietu ministrijas valsts sekretārs Normans Penke tikās ar Jaunzēlandes vēstnieku Filipu Vollisu Grifitu (Philip Wallace Griffiths), kas bija ieradies atvadu vizītē.

Puses pozitīvi atzīmēja līdz šim veiksmīgi īstenoto Latvijas un Jaunzēlandes divpusējo sadarbību, kā arī vienojās to turpināt.

Valsts sekretārs uzrunāja vēstnieku  par Latvijas vēlmi turpināt iesākto politisko dialogu ar Jaunzēlandi un gatavību uzņemt Jaunzēlandes pusi vizītē Rīgā un noturēt politiskās konsultācijas.

Puses atzīmēja līdzšinējo sadarbību starptautiskajās organizācijās, kā arī pauda gatavību turpināt sadarbību drošības jomā, tā kā gan Latvija, gan Jaunzēlande darbojas NATO operācijās Afganistānā.

Jaunzēlandes vēstnieks atvadu vizītes ietvaros 7.aprīlī tikās ar Valsts prezidentu Valdi Zatleru, Saeimas priekšsēdētāja biedri Vinetu Muižnieci, kā arī Ekonomikas ministrijas valsts sekretāra vietnieci Zaigu Liepiņu.

8.aprīlī vēstniekam paredzēta tikšanās ar zemkopības ministru Mārtiņu Rozi un Saeimas Latvijas un Jaunzēlandes sadarbības grupas priekšsēdētaju Ēriku Zommeri.

Jaunzēlandes vēstnieks rezidē Varšavā, Polijā.