• Tautiešiem, kas nolēmuši atgriezties vai pārcelties uz dzīvi Latvijā pēc pastāvīgas dzīves vai ilgākas uzturēšanās ārvalstīs, rodas praktiski jautājumi par darba iespējām, dzīvesvietu, izglītību, bērnu iekārtošanu skolā un citiem nozīmīgiem jautājumiem. Norādes par iestādēm, kur iespējams saņemt atbildes uz jautājumiem dažādās dzīves situācijās atradīsiet Ekonomikas ministrijas izveidotajā infografikā "Atgriešanās Latvijā: Kur atrast atbildes uz svarīgiem jautājumiem". 
  • Aicinām apmeklēt vienoto valsts un pašvaldību pakalpojumu portālu www.latvija.lv.Tajā izveidota sadaļa „Atgriešanās Latvijā” ar informāciju, konsultācijām un norādēm par nozīmīgiem jautājumiem, ko svarīgi zināt pirms atgriešanās Latvijā. 

  • Ekonomikas ministrija ir izveidojusi Facebook  lapu "Atbalsts uzņēmējiem" vienkopus publicējot informāciju par šobrīd pieejamo valsts atbalstu uzņēmējdarbības uzsākšanai un informāciju par plānotajām ES fondu programmām 2014 .- 2020. gada plānošanas periodā. Vienlaikus šeit būs pieejama arī informāciju par organizētajiem pasākumiem komersantiem.

  • Informācija par remigrantu pieredzi Latvijā ir apkopota Latvijas Universitātes pētījumā: "Atgriešanās Latvijā: remigrantu aptaujas rezultāti". Mihails Hazans. Ar Ārlietu ministrijas atbalstu veiktais pētījums.