Latvijas nerezidējošais vēstnieks Jaunzēlandē Indulis Bērziņš no 9. līdz 13.aprīlim uzturas vizītē Jaunzēlandē, Velingtonā, lai stiprinātu divpusējo sadarbību un veicinātu sadarbību ekonomikas jomā.

Vēstnieks tiksies ar Latvijas goda konsuli Jaunzēlandē Lailu Jansoni, Eiropas Savienības pārstāvniecības Jaunzēlandē vadītāju un diplomātiskā korpusa vecāko, Grieķijas vēstnieku Evangelosu Damianaki (Evangelos Damianaki), Jaunzēlandes parlamenta Ārlietu, drošības un tirdzniecības komitejas vadītāju Vajanu Mapu (Wayane Mapp), Jaunzēlandes Ārlietu un tirdzniecības ministrijas valsts sekretāra vietnieku Pīteru Hamiltonu (Peter Hamilton) un Jaunzēlandes parlamenta sadarbības grupas ar ES  parlamentu vadītāju Čārlzu Čauvelu (Charles Chauvel).

Plānots, ka tikšanās ietvaros tiks pārrunāta Latvijas un Jaunzēlandes divpusējā sadarbība, īpaši atzīmējot veiksmīgi īstenoto vizīšu apmaiņu un sadarbību kultūras un zinātnes jomās, kā arī  tiks atzīmēta valstu pieredze, īstenojot lauksaimniecības reformas. Tiks  pārrunāta arī Latvijas un Jaunzēlandes pieredze NATO misijās Afganistānā un sadarbība starptautiskajās organizācijās.

Indulis Bērziņš rezidē Londonā, Apvienotajā Karalistē.