Ielūgums

2021. gada 12. novembrī Eiropas Komisijas Tulkošanas ģenerāldirektorāts sadarbībā ar Ārlietu ministriju, Valsts valodas centru un Eiropas Komisijas pārstāvniecību Latvijā organizē konferenci “Latviešu valoda Eiropas Savienībā – terminoloģijas izstrāde Eiropas Savienības un Latvijas iestādēs un savstarpējā sadarbība”. Šī būs četrpadsmitā ikgadējā aktuāliem Eiropas Savienības tulkošanas jautājumiem veltītā konference. Turpinoties Covid-19 pandēmijas ierobežojumiem, konference notiks tiešsaistē.

Konferencē Eiropas Savienības un Latvijas tulkošanas nozares pārstāvji diskutēs par dažādiem jautājumiem saistībā ar terminoloģijas izstrādi, iestāžu sadarbību un citām aktualitātēm ES dokumentu tulkošanas procesos.

Paredzēts, ka konferenci atklās Ārlietu ministrijas parlamentārā sekretāre Zanda Kalniņa-Lukaševica un Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā vadītāja Zane Petre.

Izmaiņu gadījumā Jums tiks nosūtīta aktuālā programmas versija.

Aicinām jūs piedalīties tiešsaistes konferencē “Latviešu valoda Eiropas Savienībā – terminoloģijas izstrāde Eiropas Savienības un Latvijas iestādēs un savstarpējā sadarbība”,  iepriekš piesakot savu dalību līdz š.g. 30. oktobrim un nosūtot savu vārdu, uzvārdu, organizācijas nosaukumu, e-pasta adresi un tālruņa numuru uz e-pasta adresi: konference@mfa.gov.lv. Saite uz konferenci reģistrētajiem dalībniekiem tiks nosūtīta pāris dienas pirms konferences uz norādīto e-pastu.

P.S.  Ieinteresētos valodu jautājumos lūdzam pieteikties atbildīgi un laikus. Lūdzam arī informēt par dalības atteikumu, ja esat pieteikušies, bet nevarēsiet pieslēgties.