Ziņas
Zils vizuālis Paziņojums medijiem

2023. gada 29. septembrī vizītē Latvijā ieradīsies Francijas Republikas Eiropas un ārlietu ministre Katrīna Kolonā (Catherine Colonna). Vizītes laikā viņa ar Latvijas augstākajām amatpersonām pārrunās Latvijas un Francijas divpusējās attiecības, sadarbību dažādās stratēģiskās partnerības nozarēs, starptautiskajās organizācijās, kā arī apmainīsies viedokļiem par situāciju reģionā un starptautisko situāciju kopumā.

Vizītes laikā ministre tiksies ar Valsts prezidentu Edgaru Rinkēviču, Ministru prezidenti Eviku Siliņu un ārlietu ministra pienākumu izpildītāju Arvilu Ašeradenu. K. Kolonā un A. Ašeradens parakstīs Latvijas un Francijas stratēģiskās partnerības Rīcības plānu 2023.2027. gadam.

Ministre apmeklēs Okupācijas muzeju un noliks ziedus pie Brīvības pieminekļa. Vizītes laikā ir plānota arī iepazīšanās ar Rail Baltica projektu.

K. Kolonā kā Eiropas lietu ministre Latvijā viesojās 2006. gadā.

 

Mediju ievērībai!

Foto un video iespējas papildu citu iesaistīto institūciju jau izsludinātajām:

pulksten 9.35 Ministru kabinetā – Rīcības plāna parakstīšana. Foto un video iespēja

Ņemot vērā to, ka parakstīšana notiek Ministru kabineta ēkā, mediju pārstāvjiem obligāta speciālā akreditācija līdz 28. septembra pulksten 13.00: https://www.mk.gov.lv/lv/form/mediju-akreditacija-1

pulksten 11.50 ziedu nolikšana pie Brīvības pieminekļa. Foto un video iespēja

Tiem, kuri vēlas atspoguļot ziedu nolikšanu pie Brīvības pieminekļa, lūdzam pieteikt dalību Ārlietu ministrijā līdz 28. septembra pulksten 13.00, rakstot: media@mfa.gov.lv