Ziņas
Latvijas vēstnieks Reinis Trokša iesniedz akreditācijas vēstuli Tadžikistānas prezidentam

2022. gada 21. novembrī Dušanbē Latvijas Republikas ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks Reinis Trokša svinīgā ceremonijā iesniedza akreditācijas vēstuli Tadžikistānas Republikas prezidentam Emomali Rahmonam (Emomali Rahmon).

Akreditācijas vizītes laikā Tadžikistānā R. Trokša tikās ar ārlietu ministra vietnieku Muzafaru Huseinzodu (Muzaffar Husseinzoda) un Ārlietu ministrijas Eiropas un Amerikas valstu departamenta direktoru Sohibnazaru Gairatšo (Sohibnazar Gayratsho) un pārrunāja aktuālos divpusējo attiecību jautājumus. Ar Ekonomiskās attīstības un tirdzniecības ministra vietnieku Solehzodu Ašurboju (Solehzoda Ashurboy) tika apspriestas iespējas izmantot abu valstu biznesa sadarbības potenciālu, tostarp tīro tehnoloģiju, lauksaimniecības un ražošanas nozarēs, kā arī gatavošanās nākamajai Latvijas un Tadžikistānas Apvienotās komitejas sēdei ekonomiskās, rūpnieciskās, zinātniskās un tehniskās sadarbības jautājumos.

Latvijas vēstnieks Tadžikistānā Reinis Trokša rezidē Taškentā, Uzbekistānā kopš 2021. gada septembra. Šajā amatā viņš nomainīja Mihailu Popkovu.

 

Foto: Tadžikistānas Republikas prezidenta kanceleja