Diasporai
Biznesa brokastis

Ja esi diasporas uzņēmējs vai savas nozares profesionālis, aicinām piedalīties Biznesa brokastīs 29. oktobrī Londonā.

Biznesa brokastu mērķis ir veicināt diasporas uzņēmēju tīklošanos un domapmaiņu, kā arī informēt par procesiem Latvijā. Tā būs iespēja ne tikai iepazīt dažādu nozaru speciālistus, bet arī diskutēt par nozīmīgām tēmām.

Pasākumā klātesošos uzrunās Ārlietu ministrijas parlamentārā sekretāre Zanda Kalniņa-Lukaševica, speciālo uzdevumu vēstniece diasporas jautājumos Elita Gavele, Pasaules Brīvo latviešu apvienības (PBLA) priekšsēdis Pēteris Blumbergs, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) direktors Kaspars Rožkalns, Ekonomikas ministrijas Uzņēmējdarbības atbalsta departamenta direktore Ilze Lore, Latvijas Bankas Monetārās politikas pārvaldes vadītāja vietnieks Mārtiņš Bitāns un Latvijas eksportētāju asociācijas "The Red Jackets" izpilddirektore Līva Stūrmane.

Sarunu dalībnieki apspriedīs ekonomikas un drošības izaicinājumus Baltijas valstīs, makroekonomiku Latvijā, Latvijas atbalstīšanas iespējas diasporas uzņēmējiem un diasporas tēla vēstnešu programmu, Ekonomikas ministrijas pieejamās atbalsta programmas, 2023. gadā gaidāmo Pasaules latviešu ekonomikas un inovāciju forumu (PLEIF) un Spotlight Latvia, kā arī citas uzņēmējiem aktuālas tēmas.

Pasākumu rīko Pasaules Brīvo latviešu apvienība sadarbībā ar Ārlietu ministriju, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru.

Detalizēta informācija par pasākuma norises vietu un Biznesa brokastu programma ir pieejama šeit. 

Reģistrēties dalībai pasākumā iespējams līdz 20. oktobrim. Vietu skaits ir ierobežots. Pēc reģistrācijas Jums tiks nosūtīts apstiprinājuma e-pasts par dalību pasākumā.