Diasporai Ziņas
 Ārlietu ministrija un Centrālā vēlēšanu komisija rīko semināru par balsošanas iespējām ārvalstīs

2022. gada 17. maijā norisinājās Ārlietu ministrijas un Centrālās vēlēšanu komisijas organizēts pirmais tiešsaistes seminārs “Gatavojoties 14. Saeimas vēlēšanām. Balsošana pa pastu”. Semināru vadīja Ārlietu ministrijas speciālo uzdevumu vēstniece diasporas jautājumos Elita Gavele, savukārt informatīvu prezentāciju sniedza Centrālās vēlēšanu komisijas priekšsēdētāja Kristīne Bērziņa.

Semināra mērķis ir veicināt vēlētāju aktivitāti ārvalstīs, kā arī izpratni par balsošanas procesu un balsošanas veidiem ārvalstīs. Tiešsaistes seminārā piedalījās diasporas organizāciju vadītāji un pārstāvji un diasporas mediji. Interesenti tika aicināti sekot semināram tiešsaistē Ārlietu ministrijas tīmekļvietnē, sociālo tīklu kontos un Diaspora LV Facebook lapā. Semināra noslēgumā sekoja jautājumu un atbilžu sesija.

Interesenti, kuri nevarēja vērot semināru tiešsaistē, ir aicināti noskatīties ierakstu Ārlietu ministrijas sociālo tīklu kontos un Diaspora LV Facebook lapā.

Vairāk informācijas par balsošanas iespējām ārvalstīs: https://www.cvk.lv/lv/velesanas/saeimas-velesanas/14-saeimas-velesanas/balsosanas-iespejas-arvalstis