17.septembris

 • Valsts prezidenta kancelejas un Ārlietu ministrijas rīkota diskusija “Latvija: 30 gadi ANO” par Latvijas dalību ANO dažādās politikas jomās un savstarpējo  attiecību vēsturi. Diskusijā piedalās Valsts prezidents Egils Levits, Latvijas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs, 13. Saeimas deputāts Ojārs Kalniņš (no 1991. gadā strādāja Latvijas vēstniecībā ASV un vienlaikus Latvijas misijā ANO Ņujorkā,  Latvijas Valsts prezidente 1999.-2007. Vaira Vīķe-Freiberga, Valsts kancelejas direktora vietniece valsts pārvaldes jautājumos Inita Pauloviča, (UNDP Latvijas biroja vadītāja 2004-2005), ANO ģenerālsekretāra vietniece cilvēktiesību jautājumos Ilze Brands-Kehris , ANO Komitejas pret spīdzināšanu locekle, Zinātniski analītiskā padomniece Latvijas Augstākās tiesas Judikatūras un zinātniski analītiskajā nodaļā Ilvija Pūce, RTU prorektors, augsta līmeņa eksperts grupā, kas atbalsta ANO Tehnoloģiju veicināšanas mehānismu (Technology Facilitation Mechanism) Tālis Juhna, Latvijas vēstnieks ANO Ņujorkā Andrejs Pildegovičs, ANO Latvijas jauniešu delegāte Natālija Knipše. Diskusiju vada politoloģe Žaneta Ozoliņa. Diskusijas video ieraksts
 • Virtuāla faktu spēle par Baltijas valstu darbību ANO 30 gados. Rīko Latvijas pastāvīgā pārstāvniecība ANO Ņujorkā sadarbībā ar Lietuvas un Igaunijas Pastāvīgajām pārstāvniecībām ANO Ņujorkā. Uzzināt vairāk. 
 • Ceļojošās izstādes “BATUN - Baltiešu aicinājums Apvienotajām Nācijām” atklāšana ANO Nāciju pilī  Ženēvā. Izstādi rīko Latvijas Pastāvīgā pārstāvniecība ANO Ženēvā sadarbībā ar Lietuvas un Igaunijas pastāvīgajām pārstāvniecībām ANO Ženēvā.  Izstāde apskatāma līdz 8.oktobrim. Uzzināt vairāk. 
 • Ārlietu ministrijas ēka izgaismota ANO karoga krāsās: Flickr.com

20.-24. septembris

23.-24.septembris

 • Baltijas mēroga konference “Ilgtspējīgas attīstības mērķu lokalizēšana Baltijas valstu muzejos un bibliotēkās” Ar mērķi stiprināt muzeju un bibliotēku lomu ANO Ilgtspējīgas attīstības mērķu ieviešanā, konferenci rīko Latvijas Muzeju biedrība, Latvijas Nacionālā bibliotēka un Latvijas Bibliotekāru biedrība sadarbībā ar Igaunijas un Lietuvas muzeju un bibliotekāru biedrībām un UNESCO Latvijas Nacionālo komisiju. Uzzināt vairāk. 

11.-15. oktobris

14. oktobris

 • Grand Poet Hotel notiek Latvijas Jauniešu Delegātu Programmas ANO ikgadējā konference par tēmu "Drošība un Cilvēka Cieņa"
  Pieteikties konferenc
  ei

15.oktobris

 •  ANO ģenerālsekretārs Antoniu Gutērreša uzruna  starptautiskajā drošības un ārpolitikas foruma Rīgas konference atklāšanā 15.oktobrī ar uzrunu uzstāsies https://www.rigaconference.lv/  

21.-22. oktobris

 • UNESCO Latvijas Nacionālās komisijas sadarbības tīklu tiešsaistes konference "Vērtību griežos: ētiskie izaicinājumi virtuālajā un reālajā pasaulē". Konferences mērķis ir informēt un sagatavot UNESCO LNK sadarbības tīklus par tehnoloģiju un mākslīgā intelekta radītājiem ētiskajiem izaicinājumiem, lai skaidrotu tos savā kopienā un plašākā sabiedrībā. Vairāk par UNESCO LNK rīkotiem pasākumiem šeit. 

24.oktobris