Ziņas Informācija presei
Preses_konference_8_sep_twitter balts lat copy 3

2022. gada 8. septembrī ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs uzņem Dānijas Karalistes ārlietu ministru Jepi Kofodu (Jeppe Kofod), kurš Latvijā ieradīsies darba vizītē. Amatpersonas pārrunās Latvijas un Dānijas divpusējās attiecības, reģionālo sadarbību, drošības situācija reģionā un citas starptautiskās aktualitātes. Dānijas ārlietu ministra delegācijā ir arī Dānijas parlamenta deputāti. 

Vizītes laikā Dānijas ārlietu ministram un parlamenta deputātiem plānota tikšanās ar Saeimas deputātiem, NATO Stratēģiskās komunikācijas izcilības centra pārstāvjiem, kā arī Ādažu militārās bāzes apmeklējums. Pie Rīgas Kongresu nama ministri atklās Dānijas Kultūras institūta rīkoto dāņu fotogrāfa Martina Taulova (Martin Thaulow) ielas foto izstādi “Brāļi un māsas” par Ukrainas bēgļiem Baltijas valstīs un Polijā.

Pēc abu ministru tikšanās Ārlietu ministrijā notiks Latvijas ārlietu ministra Edgara Rinkēviča un Dānijas ārlietu ministra Jepes Kofoda klātienes preses konference.

Preses konferenci tiešraidē varēs vērot Ārlietu ministrijas tīmekļvietnē, kā arī ministrijas Twitter, Facebook un YouTube kontā.

 

Mediju ievērībai!

Foto un video iespējas:

pulksten 9.10 – ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs sagaida Dānijas ārlietu ministru Jepi Kofodu (Ārlietu ministrija, K. Valdemāra iela 3, 1. stāva vestibils);

10.3511.00  ministru kopīgā preses konference;

15.45 Dānijas Kultūras institūta rīkotās ielas foto izstādes “Brāļi un māsas” atklāšana pie Rīgas Kongresu nama.

Mediju pārstāvjus lūdzam pieteikties līdz 7. septembra pulksten 16.00, sūtot e-pastu Ārlietu ministrijai: media@mfa.gov.lv