Informācija presei Ziņas
Zils vizuālis Paziņojums medijiem

2023. gada 27. janvārī ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs uzņems Zviedrijas Karalistes ārlietu ministru Tobiasu Billstrēmu (Tobias Billström), kurš Latvijā ieradīsies darba vizītē.

Amatpersonas pārrunās Latvijas un Zviedrijas divpusējās attiecības, reģionālo sadarbību un drošības situāciju reģionā, tajā skaitā Krievijas izraisīto karu Ukrainā un palīdzības sniegšanu Ukrainai, Zviedrijas iestāšanos NATO, kā arī Zviedrijas prezidentūras gaitu Eiropas Savienības Padomē.

Vizītes laikā Zviedrijas ārlietu ministram plānota tikšanās ar NATO Stratēģiskās komunikācijas izcilības centra pārstāvjiem, kā arī viņš apmeklēs Rīgas Ekonomikas augstskolu.

Pēc abu ministru tikšanās Ārlietu ministrijā notiks Latvijas ārlietu ministra Edgara Rinkēviča un Zviedrijas ārlietu ministra Tobiasa Billstrēma preses konference.

 

Mediju ievērībai!

Foto un video iespējas:

pulksten 11.30 – ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs sagaida Zviedrijas ārlietu ministru Tobiasu Billstrēmu (Ārlietu ministrija, K. Valdemāra iela 3, 1. stāva vestibils),

pulksten 13.30–14.00 – ministru kopīgā preses konference.

Mediju pārstāvjus lūdzam pieteikties līdz 26. janvāra pulksten 14.00, sūtot e-pastu Ārlietu ministrijai: media@mfa.gov.lv

Lūgums ierasties laicīgi – 20 minūtes pirms pasākuma.

Preses konference notiks klātienē. Tās norisei varēs sekot Ārlietu ministrijas tīmekļvietnē, kā arī ministrijas Twitter, Facebook un YouTube kontā.