Izbraukumi ar mobilajām pasu darbstacijām ārpus Londonas

21.05.2020. 16:06

Ņemot vērā Covid-19 vīrusa izplatību un ar to saistītos ierobežojošos pasākumus, informējam, ka izbraukumi ar mobilajām pasu darbstacijām tuvākajā laikā netiek plānoti.

Pases/ID kartes noformēšanai aicinām pieteikties klātienes apmeklējumam vēstniecības Konsulārajā nodaļā. Informācija: https://www.mfa.gov.lv/london/konsulara-informacija/pases-personas-apliecibas-eid-kartes.

Vispārēja informācija

Konsulārā nodaļa iespēju robežās veic izbraukumus ar mobilajām pasu darbstacijām, lai nodrošinātu papildinošu atbalstu konsulāro pakalpojumu saņemšanai Apvienotās Karalistes attālajos reģionos. 

Izbraukumi tiek izsludināti vēstniecības mājaslapā un Facebook apmēram mēnesi pirms plānotā brauciena, nodrošinot interesentiem adekvātu pieteikšanās laiku pases/ID kartes noformēšanai un neradot situācijas, kad pārāk tālas apmeklējuma rezervācijas gadījumā pases/ID kartes noformēšanu nāktos atcelt neparedzētu iemeslu dēļ.

Par plānotajiem izbraukumiem aicinām sekot līdzi vēstniecības mājaslapā (https://www.mfa.gov.lv/london/konsulara-informacija/pasu-izbraukumi-arpus-londonas) un Facebook lapā (https://www.facebook.com/LVembassyUK), kā arī pieteikties konsulāro ziņu saņemšanai: https://www.mfa.gov.lv/london/konsulara-informacija.

Plānojot izbraukumus, tiek ņemta vērā vēstniecības kopējā noslodze un pieejamie cilvēkresursi, kam tiek pielāgota iespēja veikt izbraukumu ar mobilajām pasu darbstacijām.

Organizējot izbraukumu, vēstniecība izvērtē vairākus aspektus: 1) valstspiederīgo interesi, 2) deklarēto Latvijas valstspiederīgo skaitu konkrētajā reģionā un 3) attālumu, kas jāveic Latvijas valstspiederīgajiem uz vēstniecību, lai noformētu pasi/ID karti, attiecīgi prioritāri dodoties uz Apvienotās Karalistes attāliem reģioniem kā Skotija un Ziemeļīrija.

Jāatzīmē, ka ne katru gadu ir iespējams ieplānot un atkārtot braucienus uz kādu konkrētu vietu.

Pieteikties apmeklējumam mobilās pasu darbstacijas izbraukumā var tikai rakstot uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. , pēc tam, kad izbraukums ir izsludināts.