Vēstniece

09.09.2020. 18:24

Ivita Burmistre 3

Ivita Burmistre

Latvijas Republikas ārkārtējā un pilnvarotā vēstniece Lielbritānijas un Ziemeļīrijas Apvienotajā Karalistē

Dzimšanas datums  29.06.1974.
Dzimšanas vieta  Jelgava, Latvija
Statuss  precējusies, 2 bērni
 Izglītība  
1998 – 2000

Sociālo zinātņu maģistra grāds ekonomikā, Latvijas Universitāte

1992 – 1996 Bakalaura grāds ekonomikā, Latvijas Dzīvības zinātņu un tehnoloģiju universitāte
1994 – 1995 Ekonomika, Luiziānas štata universitāte, Amerikas Savienotās Valstis
Darba pieredze  
Jūlijs 2020 – pašlaik

Latvijas Republikas ārkārtējā un pilnvarotā vēstniece Lielbritānijas un

Ziemeļīrijas Apvienotajā Karalistē

Augusts 2016 – Jūlijs 2020

Latvijas Republikas ārkārtējā un pilnvarotā vēstniece Ekonomiskās

sadarbības un attīstības organizācijā (OECD) un Apvienoto Nāciju

Izglītības, zinātnes un kultūras organizācijā (UNESCO) 

Februāris 2015 – Augusts 2016

Ekonomisko attiecību, tirdzniecības un attīstības sadarbības direkcijas

vadītāja, Latvijas Republikas Ārlietu ministrija

Decembris 2011 – Februāris 2015

Ekonomisko attiecību un attīstības sadarbības politikas departamenta direktore, Latvijas Republikas Ārlietu ministrija

Augusts 2011 – Decembris 2011

Padomniece - Starptautiskās tirdzniecības un investīciju nodaļas vadītāja, Latvijas Republikas Ārlietu ministrija

Augusts 2007 – Augusts 2011

Pastāvīgā pārstāvja Pasaules Tirdzniecības organizācijā (PTO) vietniece, Latvijas Republikas pastāvīgā pārstāvniecība Apvienoto Nāciju Organizācijā (ANO) Ženēvā

Augusts 2005 – Augusts 2007

Starptautiskās tirdzniecības un investīciju nodaļas vadītāja, Latvijas Republikas Ārlietu ministrija

Oktobris 2003 - Jūlijs 2005 Pirmā sekretāre ekonomiskajos jautājumos, Latvijas Republikas vēstniecība Amerikas Savienotajās Valstīs
Decembris 2002 – Oktobris 2003

Trešā sekretāre ekonomiskajos jautājumos, Latvijas Republikas vēstniecība Amerikas Savienotajās Valstīs

Decembris 1999 – Novembris 2002 Starptautisko ekonomisko organizāciju nodaļas trešā sekretāre, Latvijas Republikas Ārlietu ministrija
Jūlijs 1999 – Novembris 1999

Ārējo ekonomisko attiecību departamenta referente, Latvijas Republikas Ārlietu ministrija

Valodas prasmes  
Latviešu valoda dzimtā
Angļu un krievu valodas brīvi
Franču valoda sarunvalodas līmenī
Apbalvojumi  
2020

Latvijas Republikas Ārlietu ministrijas Atzinības raksts

2018

Valsts apbalvojums - III šķiras Atzinības krusts

2015

Latvijas Republikas Ministru prezidenta Pateicības raksts

2013

Latvijas Republikas Ministru kabineta Atzinības raksts

2013

Latvijas Republikas Ārlietu ministrijas Atzinības raksts