Izziņas

14.06.2019. 16:39

Saskaņā ar Konsulārās palīdzības un konsulāro pakalpojumu likumu Latvijas vēstniecība Londonā  sniedz konsulāros pakalpojumus pasu, izziņu izprasīšanas, notariālo darbību un citos administratīvos jautājumos tikai personām, kuras norādījušas Iedzīvotāju reģistrā, ka dzīvo Apvienotajā Karalistē.

Lai pa pastu saņemtu izziņu angļu valodā no Latvijas Iedzīvotāju reģistra (par ģimenes stāvokli, pases datiem, pilsonību u.c.), uz vēstniecības Konsulāro nodaļu pa pastu (adrese: Latvian Consulate - The Grove House 248 A Marylebone Road, London, NW1 6JF, United Kingdom) jānosūta:

 1. pases kopija;
  (uz pases kopijas obligāti jāuzraksta:  „Es, vārds, uzvārds, piekrītu, ka manus datus izmantos izziņas no Iedzīvotāju reģistra izprasīšanas procesā”, un jāparakstās),
 2. pieprasījuma anketa;
 3. postal order payable for the Embassy of Latvia par nepieciešamo summu (pasta čeks nopērkams jebkurā pasta nodaļā).  Izziņas sagatavošana 1 darba dienas laikā - 50 GBP, 5 darba dienu laikā – 37 GBP.

Lai pa pastu saņemtu izziņu angļu valodā no Latvijas Iedzīvotāju reģistra par Apvienotajā Karalistē norādīto dzīvesvietu, uz vēstniecības Konsulāro nodaļu pa pastu (adrese: Latvian Consulate - The Grove House 248 A Marylebone Road, London, NW1 6JF, United Kingdom) jānosūta:

 1. pases kopija;
  (uz pases kopijas obligāti jāuzraksta:  „Es, vārds, uzvārds, piekrītu, ka manus datus izmantos izziņas no Iedzīvotāju reģistra izprasīšanas procesā”, un jāparakstās),
 2. pieprasījuma anketa;
 3. Postal order payable for the Embassy of Latvia par nepieciešamo summu (pasta čeks nopērkams jebkurā pasta nodaļā).  Izziņas sagatavošana 1 darba dienas laikā - 44 GBP, 5 darba dienu laikā - 35 GBP.

Lai pa pastu saņemtu izziņu angļu valodā par personas (ne)sodāmību Latvijā no Sodu Reģistra,  uz vēstniecības Konsulāro nodaļu pa pastu (adrese: Latvian Consulate - The Grove House 248 A Marylebone Road, London, NW1 6JF, United Kingdom) jānosūta:

 1. pases kopija;
  (uz pases kopijas obligāti jāuzraksta:  „Es, vārds, uzvārds, piekrītu, ka manus datus izmantos dokumenta par (ne) sodāmību izprasīšanas procesā”, un jāparakstās),
 2. pieprasījuma anketa;  
 3. Postal order payable to the Embassy of Latvia par nepieciešamo summu (pasta čeks nopērkams jebkurā pasta nodaļā). Samaksa par izziņas angļu valodā izprasīšanu 5 darba dienu laikā - 41 GBP, 2 darba dienu laikā - 62 GBP.

Ja izziņa angļu valodā par personas (ne)sodāmību Latvijā no Sodu Reģistra nepieciešama ASV vīzas noformēšanai, jāsazinās ar Konsulāro nodaļu pa e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 

Lai pa pastu saņemtu izziņu angļu valodā par vadītāja apliecību no CSDD Transportlīdzekļu reģistra, uz vēstniecības Konsulāro nodaļu pa pastu (adrese: Latvian Consulate - The Grove House 248 A Marylebone Road, London, NW1 6JF, United Kingdom) jānosūta:

 1. pases kopija;
  (uz pases kopijas obligāti jāuzraksta:  „Es, vārds, uzvārds, piekrītu, ka manus datus izmantos dokumenta izprasīšanas procesā”, un jāparakstās),
 2. pieprasījuma anketa;
 3. Postal order payable to the Embassy of Latvia par nepieciešamo summu (pasta čeks nopērkams jebkurā pasta nodaļā). Samaksa par izziņas angļu valodā izprasīšanu 5 darba dienu laikā - 32 GBP, 1 darba dienas laikā - 41 GBP.

Vēršam uzmanību, ka vēstniecības izsniegtās izziņas nav apliecināmas ar Apostille.

Izziņas ar ziņām no Iedzīvotāju reģistra un CSDD Transportlīdzekļu reģistra var arī pieprasīt e-pakalpojuma veidā ar portāla www.latvija.lv starpniecību. Detalizētu informāciju par e-pakalpojumu var lasīt šeit.