Atkārtots sludinājums - vakance Latvijas vēstniecībā Lietuvā / Pakartotinis skelbimas - darbo pasiūlymas Latvijos ambasadoje Lietuvoje

18.07.2019. 14:03

Latvijas vēstniecība Lietuvā aicina darbā mājas pārvaldnieku/šoferi. Piedāvājam daudzveidīgu un interesantu darbu draudzīgā kolektīvā ar stabilu atalgojumu (mēnesī bruto: 1160 EUR; mēnesī neto: 680,98).

Prasības: lietuviešu, krievu un/vai angļu valodu zināšanas; B kategorijas autovadītāja apliecība; spēja strādāt ar datoru, tai skaitā spēt veikt darba saraksti ar Lietuvas un Latvijas iestādēm, firmām un privātpersonām. Iepriekšēja pieredze īpašuma uzturēšanā un apsaimniekošanā tiks uzskatīt par priekšrocību.

Darba pienākumi:

1.      Atbildēt par Latvijas Republikas īpašuma - vēstniecības ēkas un ap to esošās teritorijas apsaimniekošanu un saglabāšanu.

2.      Rūpēties par vēstniecības zālāja un zaļās zonas uzturēšanu kārtībā.

3.      Uzraudzīt vēstniecības ēkas un iekārtu tehnisko stāvokli, veikt tehnisko iekārtu labošanu pēc nepieciešamības.

4.      Veikt kosmētiskā remonta darbus, gādāt par konkursu rīkošanu lieliem remontdarbiem, uzraudzīt un pieņemt veiktos remontdarbus pēc nepieciešamības.

5.      Rūpēties par apkures, elektrības un ūdensapgādes sistēmu uzturēšanu darba kārtībā; veikt elektrības, ūdens patēriņa un siltumenerģijas iekārtu rādītāju fiksēšanu un iesniegšanu pakalpojuma sniedzējam.

6.      Risināt komunālos un administratīvi-saimnieciskos jautājumus ar attiecīgajiem municipālajiem un servisa dienestiem.

7.      Lietot darba pienākumu pildīšanai nodotos transportlīdzekļus atbilstoši tā nozīmei. Saskaņā ar vadītāja un pārstāvniecības darba vajadzībām, pārvadāt vadītāju, pārstāvniecības darbiniekus un viesus.

8.      Uzraudzīt vēstniecības automašīnu tehnisko stāvokli un nekavējoties ziņot par problēmām; uzturēt pārstāvniecības transportlīdzekļus atbilstošā tehniskā kārtībā un tīrībā.

9.      Veikt vēstniecības automašīnu ikmēneša degvielas uzskaiti.

10.  Veikt kurjera pienākumus, nogādājot sūtījumu adresātam vai uz pasta nodaļu; veikt vēstniecības sagādnieka pienākumus (preču iegāde, citi vēstniecības saimnieciskās darbības nodrošināšanas jautājumi).

11.  Palīdzēt diplomātisko pieņemšanu un citu pasākumu organizēšanā un sagatavošanā.

12.  Veikt citus amata pienākumus, kas ir saistīti ar diplomātiskās un konsulārās pārstāvniecības nodrošināšanu, saskaņā ar pārstāvniecības vadītāja norādījumiem.

Lūdzam pieteikties līdz š.g. 2. augustam, sūtot savu CV un motivācijas vēstuli (lietuviešu valodā) uz Latvijas vēstniecības Lietuvā e-pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Latvijos ambasada Lietuvoje kviečia atsiliepti darbui ūkvedžio-vairuotojo pareigose. Siūlome įvairiapusį ir įdomų darbą draugiškame kolektyve su stabiliu atlyginimu (bruto per mėnesį: 1160EUR; neto per mėnesį: 680,98 EUR).

Reikalavimai: lietuvių, rusų, ar/ir anglų, kalbų mokėjimas; B kategorijos vairuotojo pažymėjimas, darbo su kompiuteriu įgūdžiai, įskaitant gebėjimus susirašinėti su Lietuvos ir Latvijos įstaigomis, firmomis ir privačiais asmenimis. Ankstesnė patirtis dirbant su turto aptarnavimu ir aplinkos tvarkymu bus laikoma privalumu.

Darbo pareigos:

1.      Atsakyti už Latvijos Respublikos turtą- ambasados pastato ir aplink esančios teritorijos tvarkymą ir išsaugojimą.

2.      Rūpintis ambasados vejos ir žaliosios zonos priežiūra ir tvarka.

3.      Prižiūrėti ambasados pastato ir įrengimų techninę būklę, pagal poreikį suremontuoti techninę įrangą.

4.      Atlikti kosmetinio remonto darbus, rūpintis konkursų organizavimu stambiems remonto darbams, prižiūrėti ir priimti atliktus remonto darbus pagal poreikį.

5.      Prižiūrėti, kad šildymo, elektros ir vandentiekio sistemos būtų techniškai tvarkingos; fiksuoti suvartotos elektros, vandens ir šilumos energijos įrenginių duomenis ir pateikti juos paslaugos teikėjams.

6.      Spręsti komunalinius ir administracinius-ūkinius klausimus su atitinkamomis savivaldybės ir serviso tarnybomis.

7.      Naudoti darbo pareigoms vykdyti patikėtas transporto priemones pagal jų paskirtį, vadovaujantis vadovo ir atstovybės darbo poreikiais, vežioti vadovą, atstovybės darbuotojus ir svečius.

8.      Prižiūrėti ambasados automobilių techninę būklę ir nedelsiant informuoti apie problemas; rūpintis, kad atstovybės transporto priemonės būtų švarios ir atitinkamos techninės būklės.

9.      Atlikti ambasados automobilių kasmėnesinę degalų apskaitą.

10.  Atlikti kurjerio pareigas, pristatant korespondenciją adresatui ar į pašto skyrių; atlikti ambasados tiekėjo pareigas (prekių įsigijimas, kiti su ambasados ūkinės veiklos užtikrinimu susiję klausimai).

11.  Padėti organizuojant ir rengiant diplomatinius priėmimus ir kitus renginius.

12.  Atlikti kitas pareigybines pareigas, susijusias su diplomatinės ir konsulinės atstovybės funkcionavimo užtikinimu, remiantis atstovybės vadovo nurodymais.

Prašome registruotis iki š.m. rugpjūčio 2 d. atsiunčiant savo CV ir motyvacinį laišką (lietuvių kalbomis) Latvijos ambasados Lietuvoje el.pašto adresu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Lietuvā
M.K.Čiurlionio iela 76, LT 03100 Viļņa, Lietuva
Tālrunis: +370 (5) 213 12 60
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr  icon facebook  icon-flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā