Uzbekistānas ārlietu ministra vietnieks apsveic Latvijas diplomātus de iure simtgadē

21.01.2021. 13:29

2021.gada 21.janvārī, Taškentā vēstnieks Mihails Popkovs tikās ar Uzbekistānas ārlietu ministra vietnieku Šerzodu Asadovu. Tikšanās laikā pārrunāti aktuālie divpusējās sadarbības jautājumi un gatavošanās nākamajai Latvijas-Uzbekistānas Starpvaldību komisijas sēdei.

Abas puses apliecināja kopīgu interesi Starpvaldību ekonomiskās, rūpnieciskās un tehniski zinātniskās sadarbības komisijas astotās sēdes organizēšanu, kas notiks šī gada pirmajā ceturksnī. Amatpersonas apmainījās viedokļiem par abpusēji interesējošiem divpusējās sadarbības jautājumiem tostarp tirdzniecības, lauksaimniecības, transporta un loģistikas, izglītības jomās, kā arī tiesisko regulējumu un divpusējo līgumtiesisko bāzi. Puses apsprieda iespēju par virtuālās biznesa kontaktu biržas organizēšanu Starpvaldību komisijas sēdes laikā, lai veicinātu abu valstu uzņēmēju sadarbību.

Tāpat Š.Asadovs informēja par plānotajiem nozīmīgākajiem politiskajiem un kultūras pasākumiem Uzbekistānā 2021 gadā un aicināja tajos plānot Latvijas ekspertu dalību tiklīdz atjaunosies ceļošanai piemēroti nosacījumi.

Tikšanās noslēgumā Uzbekistānas Ārlietu ministrijas vārdā Š.Asadovs apsveica Latvijas diplomātus ar Latvijas Republikas starptautiskās de iure  atzīšanas simtgadi, kura tiks atzīmēta š.g. 26.janvārī.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Uzbekistānā
Adrese: 16 A Lashkarbegi Str., Taškenta, 100000, Uzbekistāna.
Telefons: +998 71 237 22 15
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-flickr    icon-facebook

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā