Latvijas augstskolas piedalās starptautiskā izglītības izstādē Taškentā

29.03.2019. 06:22

2019. gada 28. martā Taškentā atklāja 20. starptautisko izglītības izstādi “Izglītība un karjera”, kurā studentiem no Uzbekistānas ir iespējas iepazīties ar ārvalstu augstākās izglītības iestāžu piedāvātajām studiju programmām.

Šogad ar saviem stendiem šajā izstādē piedalās vienpadsmit lielākās Latvijas augstskolas, piedāvājot plašas studiju iespējas dažādās programmās.

Izstādes atklāšanas ceremonijā vēstniecības 1.sekretāre Dzidra Liepiņa uzsvēra, ka izglītības sfēra ir viena no svarīgākajām jomām Latvijas un Uzbekistānas divpusējās attiecībās, jo Uzbekistānā šobrīd tiek īstenotas plaša mēroga reformas, kuras prasa aizvien lielāku skaitu augsti kvalificētu speciālistu. Izstādes dalībnieki tika aicināti iepazīties ar Latvijas augstskolu piedāvātajām programmām, kas atbilst Eiropas izglītības standartiem un var sagatavot visdažādāko jomu speciālistus, kuri ir pieprasīti arī Uzbekistānā.

Izstādes līdzorganizētāja ir Latvijas kompānija “Baltic Center”, kurai ir Uzbekistānā reģistrēta pārstāvniecība, kas arī ārpus izstādes norises laika nodrošina iespēju Uzbekistānas studēt gribētājiem uzzināt par studiju iespējām Latvijā.

Šobrīd Latvijā augstāko izglītību iegūst vairāk nekā 1000 studentu no Uzbekistānas, turklāt studējošo skaits katru gadu palielinās.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Uzbekistānā
Adrese: 16 A Lashkarbegi Str., Taškenta, 100000, Uzbekistāna.
Telefons: +998 71 237 22 15
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-flickr    icon-facebook

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā