Latvijas vēstniecība Taškentā organizē NATO dalībvalstu vēstniecību tikšanos ar alianses Gaisa spēku pārstāvjiem

14.06.2018. 07:49

2018. gada13. jūnijā Latvijas vēstniecība Taškentā, pildot Ziemeļatlantijas līguma organizācijas (NATO) kontaktpunkta vēstniecības pienākumus Uzbekistānā, organizēja NATO Gaisa spēku pavēlniecības Ramšteinā pārstāvju tikšanos ar NATO dalībvalstu vēstniecību vēstniekiem un militārajiem atašejiem Uzbekistānā. NATO pārstāvji informēja par tikšanos ar Uzbekistānas Gaisa spēku amatpersonām, kuras laikā pārrunātas sadarbības un kopīgu apmācību iespējas.

NATO Gaisa spēku pavēlniecības Ramšteinā pārstāvji vizītē ieradušies pēc Uzbekistānas puses aicinājuma. Šī ir pirmā gaisa spēku savstarpējā tikšanās. NATO amatpersonu vizīte Uzbekistānā notiek no 12. līdz 15. jūnijam.

Latvijas vēstniecība veic NATO kontaktpunkta vēstniecības pienākumus Uzbekistānā laika periodā no 2017. gada 1. janvāra līdz 2018. gada 31. decembrim. Šajos pienākumos ietilpst rezidences valsts amatpersonu un iedzīvotāju informēšana par aizsardzības politiku un uzdevumiem, padziļinātas sadarbības attīstīšana un publiskās diplomātijas pasākumu organizēšana, nolūkā veicināt drošības politikas kvalitāti, kā arī stabilitāti reģionā.

Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Uzbekistānā
Adrese: 16 A Lashkarbegi Str., Taškenta, 100000, Uzbekistāna.
Telefons: +998 71 237 22 15
Fakss: +998 71 120 70 36
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-flickr    icon-facebook

e Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā