Saeimas priekšsēdētāja vizītē apmeklēs Uzbekistānu

13.04.2018. 14:43

No 14. līdz 19.aprīlim oficiālā vizītē Uzbekistānas Republikā uzturēsies Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece, kura tiksies ar Uzbekistānas parlamenta Olij Mažlis Senāta priekšsēdētāju Nigmatillu Juldaševu (Nigmatilla Yuldashev) un Pārstāvju palātas priekšsēdētāju Nurdinžonu Ismailovu (Nuriddinjon Ismailov), kā arī atklās Latvijas valsts simtgadei veltītus kultūras pasākumus.

I.Mūrniecei Uzbekistānā plānota arī tikšanās ar premjerministru Abdullu Aripovu (Abdulla Aripov), kā arī ārlietu ministru Abdulazizu Kamilovu (Abdulaziz Kamilov) un ārējo ekonomisko sakaru ministru Žamšidu Hodžajevu (Jamshid Khodjaev).

Reģionālajā vizītē Samarkandas un Buhāras pilsētās, Saeimas priekšsēdētāja tiksies ar vietējās pārvaldes vadītājiem.

Vizītes laikā I.Mūrniece Uzbekistānas Mākslu akadēmijas Centrālajā izstāžu zālē atklās trīs Latvijas valsts simtgadei veltītas izstādes - “Latvijas sasniegumi 20.–21. gadsimtā”, kā arī foto izstādes “No tērpa uz apģērbu” un “Brīnišķā Latvija”. Uzbekistānas Valsts konservatorijā Saeimas priekšsēdētāja atklās koncertu, kurā Uzbekistānas Jauniešu simfoniskā orķestra izpildījumā būs dzirdami arī latviešu klasiskās mūzikas darbi.

Klasiskās mūzikas koncerts Taškentā būs klausāms 14.aprīlī. Izstādes Taškentā būs apskatāmas no 14. līdz 19.aprīlim un tās ir daļa no Latvijas valsts simtgades Latvijas Ārlietu ministrijas koordinētās Publiskās diplomātijas programmas norisēm Uzbekistānā.

Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Uzbekistānā
Adrese: 16 A Lashkarbegi Str., Taškenta, 100000, Uzbekistāna.
Telefons: +998 71 237 22 15
Fakss: +998 71 120 70 36
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-flickr    icon-facebook

e Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā