Uzbekistānas eksperti pārņem Latvijas pieredzi korupcijas novēršanas jautājumos

22.01.2018. 14:05

22. janvārī piecpadsmit Uzbekistānas valsts pārvaldes iestāžu eksperti uzsāk mācības Rīgas Juridiskās augstskolas mācību programmā “Latvian Experience in Transparency and Anti-Corruption”, lai pārņemtu Latvijas pieredzi korupcijas novēršanas un atklātas valsts pārvaldes veicināšanas jautājumos.

Mācību dalībnieki no Uzbekistānas Ģenerālprokuratūras, Tieslietu ministrijas un Iekšlietu ministrijas struktūrām ir izteikuši vēlmi padziļināti iepazīties ar Latvijas pieredzi valsts pārvaldes sektora reformu jautājumos, kā arī caurskatāmības veicināšanas pasākumiem valdības darbā, publiskajā pārvaldē un pilsoniskajā sektorā, kas būs noderīgi Uzbekistānas administratīvo reformu gaitā.

Mācību kurss “Latvian Experience in Transparency and Anti-Corruption” tapis sadarbībā ar Rīgas Juridisko augstskolu un ASV valdības atbalsta programmas aģentūru (U.S. Agency for International Development, USAID). Kursa programma paredzēta 80 dalībniekiem no Centrālāzijas valstīm un ietver tādas mācību tēmas, kā noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršana, valsts pārvaldes sektora reformu jautājumi un stratēģiskā plānošana. Līdzīgs Rīgas Juridiskās augstskolas mācību kurss Uzbekistānas ekspertiem tika piedāvāts arī 2016. gadā.

Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Uzbekistānā
Adrese: 16 A Lashkarbegi Str., Taškenta, 100000, Uzbekistāna.
Telefons: +998 71 237 22 15
Fakss: +998 71 120 70 36
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-flickr    icon-facebook

e Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā