Latvijas vēstniecība sveic Uzbekistānas tautu Jaunajā gadā

29.12.2017. 11:20
Latvijas vēstniecība sveic Uzbekistānas tautu Jaunajā gadā

Latvijas vēstniecība Uzbekistānā sirsnīgi sveic Uzbekistānas iedzīvotājus Jaunajā 2018. gadā. Apsveikumā, kurš publicēts Uzbekistānas Ārlietu ministrijas informācijas aģentūras “Jahon” mājaslapā, Latvijas vēstniecība uzsvēra abu tautu draudzīgās saites un pozitīvo līdzšinējo sadarbības pieredzi.

Latvija kopīgi ar Uzbekistānas kolēģiem 2018. gadā turpinās aktīvo darbu politisko, ekonomisko, kultūras un humanitāro kontaktu stiprināšanu. Nākamajā gadā ir mērķis realizēt vairākus projektus “zaļo tehnoloģiju” ieviešanas, izglītības un zinātnes jomās. Redzam perspektīvas tādās sadarbības jomās, kā informācijas tehnoloģijas, transports un loģistika, tūrisms, savstarpējā tirdzniecība, pārtikas produktu ražošana un citās sfērās.

Vēstniecība Latvijas vārdā pauda atbalstu apjomīgajām reformām, kas šobrīd tiek īstenotas Uzbekistānā pēc prezidenta Šavkata Mirzijojeva iniciatīvas. Apjomīgais darbs, kas tiek ieguldīts likuma varas stiprināšanai, demokratizācijai, ekonomikas un valsts pārvaldes modernizācijai, pavērs jaunas perspektīvas turpmākai vispusīgai Uzbekistānas Republikas attīstībai.

2018. gadā turpināsim veiksmīgās sadarbības īstenošanu. Latvija ir gatava dialogam jaunu perspektīvu projektu realizēšanai gan divpusējā, gan dažādos starptautiskos formātos.

Laimīgu Jauno gadu!  Yangi yilingiz bilan!

Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Uzbekistānā
Adrese: 16 A Lashkarbegi Str., Taškenta, 100000, Uzbekistāna.
Telefons: +998 71 237 22 15
Fakss: +998 71 120 70 36
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-flickr    icon-facebook

e Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā