Latvijas Darba devēju konfederācija ar Uzbekistānas Tirdzniecības un Rūpniecības kameru vienojas par turpmāko sadarbības gaitu

14.12.2017. 14:44

14. decembrī Taškentā ar vēstniecības atbalstu notika Latvijas Darba devēju konfederācijas pārstāvju tikšanās ar Uzbekistānas Tirdzniecības un rūpniecības kameras pārstāvjiem, lai turpinātu 2015. gadā izveidotās Latvijas-Uzbekistānas Lietišķās sadarbības padomes darbu ar mērķi veicināt Latvijas uzņēmēju darbību Uzbekistānā un kopīgu sadarbības projektu īstenošanu.

Tikšanās laikā tika panākta vienošanās par kopīgu Lietišķās padomes sēdes organizēšanu 2018. gada pirmajā pusē, kurā tiks apspriesti konkrēti sadarbības iespēju modeļi un kontaktu apmaiņas veicināšana. Latvijā jau šobrīd interesi par sadarbību ir izrādījuši vairāki kokapstrādes, piena produktu ražošanas u.c. uzņēmumi, kas vēlas savu darbību attīstīt Uzbekistānā.

Lietišķās sadarbības padome izveidota 2015. gadā, lai sekmētu transporta un loģistikas pakalpojumu attīstību Latvijas produkcijas, veselība aprūpes, medicīnas pakalpojumu u.c. eksportam. No Latvijas puses padomi vada AS “Sonora” valdes priekšsēdētājs Jānis Mozga.

Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Uzbekistānā
Adrese: 16 A Lashkarbegi Str., Taškenta, 100000, Uzbekistāna.
Telefons: +998 71 237 22 15
Fakss: +998 71 120 70 36
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-flickr    icon-facebook

e Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā