Latvijas transporta un loģistikas uzņēmumi plaši pārstāvēti starptautiskā izstādē Taškentā “TransUzbekistan 2017”

15.11.2017. 16:06

15. novembrī Taškentā atklāja 14. starptautisko transporta un loģistikas izstādi “Transports un loģistika – TransUzbekistan 2017”. Atklāšanas ceremonijā Latviju pārstāvēja Satiksmes ministrijas valsts sekretāra vietnieks Uldis Reimanis un vēstnieks Uzbekistānā Mihails Popkovs.

Latvijas uzņēmēji izstādē Taškentā piedalās jau septīto gadu. Latvijas nacionālo stendu pārstāv vairākas kompānijas – VAS “Latvijas dzelzceļš”, SIA “A&A Logistic”, SIA “Quinto Logistics”, SIA “Schenker”, Rīgas Brīvostas pārvaldes, Ventspils brīvostas un Liepājas speciālās ekonomiskās zonas pārstāvji. Izstādē piedalās arī citas Latvijas ekspeditoru un transporta pakalpojumu kompānijas – SIA “INFLOT”, SIA “SIGIS”, un SIA “Overseas logistics manangement”.

Vizītes laikā U.Reimanis kopā ar Rīgas starptautiskās lidostas un vēstniecības pārstāvjiem tikās ar Uzbekistānas nacionālas aviokompānijas “Uzbekistan Airways” ģenerāldirektoru Ulugbeku Rozukulovu, “Korean Air” pārstāvniecības Taškentā kravas pārvadājumu departamenta direktoru Lī Keng Su un Navoi starptautiskās lidostas direktora vietnieku Timuru Babajevu, lai pārrunātu perspektīvās sadarbības iespējas starp Latviju un Uzbekistānu tādās svarīgās jomās, kā aviopasažieru un kravu pārvadājumi, sadarbības stiprināšana starp Rīgas, Taškentas un Navoi lidostām, ar mērķi attīstīt tranzīta koridorus, kā arī apspriestu citus divpusējās sadarbības jautājumus transporta un loģistikas jomā.

Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Uzbekistānā
Adrese: 16 A Lashkarbegi Str., Taškenta, 100000, Uzbekistāna.
Telefons: +998 71 237 22 15
Fakss: +998 71 120 70 36
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-flickr    icon-facebook

e Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā