Paziņošana par dzīvesvietu

18.02.2020. 21:37

Ja atrodaties ārpus Latvijas ilgāk par trim mēnešiem, Jums saskaņā ar Iedzīvotāju reģistra likumu ir pienākums paziņot Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldei savu un savu nepilngadīgo bērnu dzīvesvietas adresi ārvalstīs. Tāpat 30 dienu laikā ir jāpaziņo, ja tiek mainīta ārvalsts dzīvesvietas adrese.

Lai informētu par dzīvesvietu ASV, uz vēstniecību pa pastu jānosūta sekojoši dokumenti:
1. iesniegums;

2. pases datu lapas kopija;

3. brīvas formas apliecinājums, kurā norādīts: “Es, vārds, uzvārds piekrītu, ka manus datus izmantos konsulārā pakalpojuma saņemšanai. Datums un paraksts”.

Dokumentus lūdzam sūtīt uz adresi:

Embassy of Latvia

2306 Massachusetts Avenue NW

Washington, DC 20008

Jūs varat sniegt informāciju par savu dzīvesvietu ASV arī elektroniski portālā www.latvija.lv vai arī, nosūtot iesniegumu pa pastu Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes Personu statusa kontroles nodaļai.

Jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar vēstniecības Konsulāro nodaļu pa e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai pa konsultāciju tālruni (202) 328-2884 (no otrdienas līdz piektdienai no plkst. 13.00 līdz 15.00 pēc ASV Austrumu zonas laika).