Latvijas vēstniecība ASV uzsāk sadarbību ar ārpakalpojumu kompāniju VFS Services (USA) Inc.

01.09.2020. 22:42

Sākot ar 2020. gada 1. septembri ārvalstnieki vīzu pieteikumus ieceļošanai Latvijā var iesniegt kompānijas VFS Services vīzu centros sešās ASV pilsētās: Vašingtonā, Ņujorkā, Čikāgā, Hjūstonā, Losandželosā un Sanfrancisko. Jāpiebilst, ka ņemot vērā vietējo varas iestāžu ieviestos ierobežojums saistībā ar koronavīrusa izplatību, vīzu centrs Sanfrancisko pašlaik apmeklētāju pieņemšanu neveic.

Sadarbība ar VFS Services paredz, ka vīzu pieprasītāji var iesniegt pieteikumus vīzu centros, iepriekš rezervējot sev izdevīgāko laiku dokumentu iesniegšanai. Saņemtie dokumenti tiek pārsūtīti izskatīšanai uz Latvijas vēstniecību ASV (Vašingtonā). Vīzu centros apmeklētājiem ir pieejami arī papildu pakalpojumi, tostarp tiek veikta pirkstu nospiedumu noņemšana un personu fotografēšana, konsultācijas par nepieciešamajiem dokumentiem, vīzu anketas elektroniska aizpildīšana, kopēšana, fotogrāfijas skenēšana, apdrošināšanas noformēšana, pases nosūtīšana uz dzīvesvietu, tādējādi padarot ērtāku vīzu noformēšanas procedūru.

Papildus informācija ir pieejama šeit:  https://www.mfa.gov.lv/en/usa/consular-information/applying-for-a-visa

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība ASV
Adrese: 2306 Massachusetts Avenue, NW, Vašingtona, DC 20008, ASV
Telefons: +1 202 328 2840
Fakss: +1 202 328 2860
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr     icon-facebook     icon-flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā