Sanfrancisko rātsnams un galvenā strūklaka Losandželosā mirdzēs Latvijas karoga krāsās

09.11.2018. 22:47
  • Ārlietu dienests Latvijas valsts simtgadei

Latvijas vēstnieks ASV Andris Teikmanis atbalstījis veiksmīgos Ziemeļkalifornijas Latviešu biedrības centienus sadarbībā ar Sanfrancisko pilsētas domi, kas lēmusi izgaismot rātsnamu Latvijas karoga krāsās piektdien, 16. novembrī no saulrieta līdz pusnaktij. Tāpat no Sanfrancisko pilsētas vadītājas Londonas Brīdas (Mayor London Nicole Breed) balkona 16. novembrī laikā no pusdienas laika tiks izkārts Latvijas karogs par godu Latvijas valsts simtgadei.

Pateicoties Latvijas goda konsula Dienvidkalifornijā Jura Buņķa iniciatīvai galvenā strūklaka Grandparkā (Grand Park) Losandželosā apburs ar Latvijas karoga krāsām 18. novembrī. Pirms tam 11. novembrī plkst. 17.00 Balboa parkā Sandjego pilsētā notiks latviešu ērģelnieces Lienes Andretas Kalnciemas koncerts un lielas svinības, kuras organizē goda konsuls J.Buņķis, Rīgas-Sandjego sadraudzības biedrība (Riga-San Diego Friendship Association) un vietējā latviešu kopiena.

Jau ziņots, ka 17. novembrī sākot no plkst. 21.00 pasaules slavenais Niagāras ūdenskritums uz ASV un Kanādas robežas laistīsies Latvijas karoga krāsās. Vairāk informācijas: https://www.facebook.com/NiagaraFallsLatvia100

Tāpat Portlendā, Oregonas pavalstī Morisona tilts spīdēs Latvijas krāsās trīs naktis no 16. līdz 18. novembrim.

Uzziniet par citiem “Latvijai 100” pasākumiem ASV: http://www.latvia100usa.org/lv/

Foto: Mārtiņš Andersons, 2011

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība ASV
Adrese: 2306 Massachusetts Avenue, NW, Vašingtona, DC 20008, ASV
Telefons: +1 202 328 2840
Fakss: +1 202 328 2860
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr     icon-facebook     icon-flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā