Informācija saistībā ar viesuļvētru “Maikls”

10.10.2018. 00:36

Latvijas vēstniecība ASV informē, ka viesuļvētra “Maikls” kā 4. kategorijas vētra sasniedza Floridas ziemeļrietumu krastu 10. oktobrī. Ārkārtas stāvoklis ir izziņots Floridā, Alabamā, Džordžijas dienvidu un centrālajā daļā, kā arī Dienvidkarolīnā. Glābšanas un atjaunošanas darbu laikā ceļotājiem, kuri uzturas vētras skartajās teritorijās, jāseko līdzi ieteikumiem attiecīgo teritoriju varasiestāžu mājaslapās:

Florida: https://www.floridadisaster.org/info/
Alabama: https://ema.alabama.gov/
Džordžija: https://gov.georgia.gov/
Dienvidkarolīna: https://scemd.org/
https://www.fema.gov/hurricane-michael


Informācija par viesuļvētru attīstību ir pieejama ASV Nacionālā Viesuļvētru centra mājaslapā: https://www.nhc.noaa.gov.
Informācija par to, kā sagatavoties viesuļvētrai un plūdiem: https://www.ready.gov/.


Vēstniecība aicina valstspiederīgos, kuri atrodas vētras “Maikls” skartajās teritorijās un kuriem nepieciešama konsulārā palīdzība, sazināties ar vēstniecību pa tālruni +1 202 328 2881 vai e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. , vai arī ar Ārlietu ministrijas Konsulārā departamenta diennakts dežurantu ārkārtas situācijām pa tālruni +371 26337711 vai e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. .

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība ASV
Adrese: 2306 Massachusetts Avenue, NW, Vašingtona, DC 20008, ASV
Telefons: +1 202 328 2840
Fakss: +1 202 328 2860
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr     icon-facebook     icon-flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā