Latvijas vēstniecība ASV aicina uz sarunu ar vēstnieku Andri Teikmani 18. aprīlī

11.04.2018. 00:25

Latvijas vēstniecība ASV, sadarbojoties ar avīzi “The Washigton Diplomat”, 18. aprīlī aicina uz vēstnieka Andra Teikmaņa dalību publiskā diskusijā ciklā “Ambassador Insider Series”. Diskusiju vadīs avīzes redaktore Anna Gavele (Anna Gawel). Saruna ar vēstnieku paredzēta par Latvijas simtgadi, neseno Baltijas valstu – ASV samitu Baltajā namā, dinamiskajām divpusējām ekonomiskajām attiecībām, kultūru un citiem tematiem. Pēc diskusijas klātesošajiem būs iespēja uzdot jautājumus. Pēcāk sekos pieņemšana un tīklošanās brīvā atmosfērā.

Saruna notiks “Kimpton Carlyle Dupont Circle” viesnīcā (1731 New Hampshire Ave, NW, Washington, DC) no 18:00-21:00.

Vēstnieks Andris Teikmanis diplomātiskajā dienestā strādā kopš 1994. gada. Viņš ir bijis Latvijas vēstnieks Eiropas Padomē, Vācijā, Krievijā, Apvienotajā Karalistē, kā arī nerezidējošais vēstnieks Austrālijā un Jaunzēlandē. Tāpat A.Teikmanis bijis Ārlietu ministrijas valsts sekretārs un kopš 2016. gada augusta ir Latvijas ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks Amerikas Savienotajās Valstīs.

Papildus informācija par iespējām reģistrēties: http://events.washdiplomat.com/ambassador-insider-series-latvia/. Reģistrēšanās ir obligāta.

Vairāk par Latvijas simtgades notikumiem ASV var uzzināt šajā lapā: http://www.latvia100usa.org/lv/ 

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība ASV
Adrese: 2306 Massachusetts Avenue, NW, Vašingtona, DC 20008, ASV
Telefons: +1 202 328 2840
Fakss: +1 202 328 2860
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr     icon-facebook     icon-flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā