Latvijas vēstniecība Ukrainā piedalās labdarības tirdziņā

04.12.2017. 13:10

2017.gada 2. decembrī Latvijas vēstniecība Ukrainā sesto reizi piedalījās ikgadējā Starptautiskā Sieviešu kluba Kijevas filiāles rīkotajā labdarības tirdziņā, iepazīstinot ar dažādiem Latvijas ražotājiem un pakalpojumu sniedzējiem, kas atbalstīja pasākumu. Labdarības tirdziņš tika atklāts ar vairāk nekā 40 valstu karogu parādi, un visas dienas garumā viesiem bija iespēja arī baudīt daudzveidīgu kultūras programmu. Pasākuma ietvaros savu priekšnesumu sniedza arī latviešu diasporas tautas deju kolektīvs "Kastaņi", kas izpelnījās labdarības tirdziņa apmeklētāju ovācijas.  

Pateicoties Latvijas uzņēmumu atsaucībai vēstniecības stendā šogad bija pieejams plašs produktu piedāvājumu klāsts, piemēram, kosmētika,  tekstilizstrādājumi,  porcelāns, mūzikas ieraksti, suvenīri, alkohols, maize, gaļas produkti, šprotes, brokastu pārslas, saldumi, un citi našķi no sekojošiem uzņēmumiem: “Dzintars”, “Spodrība”, “ZIB”, “Piebalgas Porcelāna Fabrika”, “Mic Rec”, “Live Riga”, “Akmeņlauzis”, “Riga Hlib”, “Nākotne”, “Brīvais Vilnis”, “Milzu!”, “Pure Chocolate” un “Pernes food”.

Vēstniecība Ukrainā izsaka sirsnīgu pateicību tiem Latvijas uzņēmumiem un visiem partneriem, kas sniedza atbalstu un palīdzību, ziedojot skaistus izstrādājumus un gardus produktus.

Latvijas stendā labdarībai tika savāktas vairāk nekā 50 000 Ukrainas grivnas (1600 eiro). Visi iegūtie līdzekļi tiks veltīti projektiem, kas paredzēti Ukrainas bērnu un citu mazāk aizsargāto cilvēku atbalstam. Produkcija, kas netika pārdota, tiks nogādāta bērnudārzam “Mārīte” (Kijevas apgabala Slavutičas pilsēta).

Labdarības tirdziņš Kijevā notika jau 25. reizi, un tajā piedalījās vairāk nekā 40 vēstniecības un starptautiskās pārstāvniecības. Pasākums bija plaši apmeklēts.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Ukrainā
Adrese: Ivana Mazepi iela 6B, 01901, Kijeva, Ukraina.
Telefons: +38 044 490 70 30
Fakss: +38 044 490 70 35
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-facebook   icon-flickr    twtr

Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā