Koncerts par godu Baltijas valstu simtgadei Ankarā

15.05.2018. 15:34
  • Ārlietu dienests Latvijas valsts simtgadei

Sestdien, 12. maijā Bilkentas simfoniskā orķestra zālē notika galvenais Baltijas valstu kopīgi organizētais simtgades svinēšanas pasākums Turcijā - koncerts par godu Baltijas valstu simtgadei ar nosaukumu “Baltic 100”. Koncertu ar solistiem no 3 Baltijas valstīm: pianisti Laumu Skridi (Latvija), diriģenti Anu Tali (Igaunija), pianistu Gabrielius Alekna (Lietuva) un akordeonistu Martynas Levickis (Lietuva) organizēja Baltijas valstu vēstniecības sadarbībā ar Bilkentas simfonisko orķestri. Koncertā tika atskaņoti vairāki Baltijas komponistu skaņdarbi, tai skaitā populārā Latvijas pianiste atskaņoja Volfganga Dārziņa otro klavierkoncertu, ko Turcijas klausītāji dzirdēja pirmoreiz.

Koncertu rīkoja Baltijas valstu vēstniecības Turcijā sadarbībā ar Bilkentas simfonisko orķestri, un tas ir viens no Latvijas valsts simtgades Latvijas Ārlietu ministrijas koordinētās Publiskās diplomātijas programmas notikumiem. Bilkentas simfoniskais orķestris ir lielākais un populārākais privātais orķestris valstī. Orķestra zālē ir 700 sēdvietu, un tā koncerti ir plaši apmeklēti.

Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Turcijā
Adrese: Reşit Galip Caddesi, No.95 G.O.P.
Çankaya, Ankara, Turcija
Telefons: +903 12 405 6138
Fakss: +903 12 405 6137
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-facebook    icon-flickr

Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā