Latvijas dienas Sanktpēterburgā

05.03.2020. 15:19

No 2020. gada 9. līdz 22.martam Sanktpēterburgā notiks Latvijas dienas.

Iespējams, ka kāds teiks: “Ko mums, Sanktpēterburgas iedzīvotājiem, var piedāvāt Latvija?” Daudzi taču ar Latviju ir pazīstami… Bet Latvija nozīmē ne tikai kvalitatīvus pārtikas produktus un iespēju ceļot, bet arī radošas idejas, mūziku, gastronomiju, pieredzes apmaiņu un kontaktus ar dažādu nozaru uzņēmējiem.

Latvijas dienu laikā Sanktpēterburgas biznesa aprindu pārstāvjiem, pilsētas iedzīvotājiem un viesiem tiks organizēti dažādi pasākumi.

11. martā notiks biznesa forums, kā arī Latvijas un Sanktpēterburgas uzņēmēju divpusējas tikšanās. 12. marta tūrisma seminārā Latvijas tūrisma nozares pārstāvji stāstīs par Latvijas tūrisma jomas aktualitātēm. Seminārā aicināti piedalīties esošie un potenciālie sadarbības partneri.

No 9. līdz 22. martam Sanktpēterburgas iedzīvotāji un viesi lielveikalā “Стокманн Гастроном” varēs iepazīties ar Latvijas pārtikas produktiem. Tie veikalā būs viegli atpazīstami, jo būs atzīmēti ar logotipu “Magnetic Latvia”. Latvijas pārtikas produktu cienītājus aicinām uz meistarklasi un produktu degustāciju 10., 11., un 12.martā “Стокманн Гастроном”.

12. martā Latvijas 3 pavāru restorāna šefpavāri Sanktpēterburgas restorānā “MA” vadīs meistarklasi, kurā aicināti piedalīties plašsaziņas līdzekļu pārstāvji. Pēc meistarklases tiks atvērta Veronikas Gaņičas grāmata “Garšas ģeogrāfijas. Latvija”. Pasākuma viesiem būs iespēja satikt grāmatas autori un saņemt autogrāfu.

10. martā Krievijas Etnogrāfijas muzejā tiks atklāta izstāde “Rotu balsis”. Izstādē tiks prezentēta dizaineru Initas un Vitautas Straupes (ģimenes uzņēmums “ Baltu Rotas”) juvelierizstrādājumu kolekcija. Dizaineru daiļrades pamatā ir īpašs mantojums – seno baltu unikālās rotas lietas, kuras arī mūsdienās pārsteidz ar formu un ornamentu daudzveidību.

Izstādes atklāšanā, kā arī meistarklašu norises vietās uzstāsies a cappella sieviešu vokālais ansamblis “Latvian Voices”. Ansambļa repertuārā ir gan tautas dziesmas, gan baroka laikmeta mūzika. “Latvian Voices” tika oficiāli iecelta par 2014. gada Eiropas kultūras galvaspilsētas un Pasaules Koru olimpiādes muzikālo simbolu, pateicoties 2012. gada vasarā ASV iegūtajam čempionu titulam Pasaules Koru olimpiādē.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas ģenerālkonsulāts Sanktpēterburgā
Adrese: Vasiljevskij ostrov, 10.linija, 11, Sanktpēterburga,
Krievijas Federācija
Tālrunis: + 7 812 449 82 90
Fakss: + 7 812 336 34 52
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-flickr  icon-facebook

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā