Latvijas Republikas Ārkārtējā un pilnvarotā vēstnieka Krievijas Federācijā Māra Riekstiņa un Latvijas uzņēmēju delegācijas vizīte Sanktpēterburgā

01.04.2019. 16:22

2019. gada 26. un 27. martā Latvijas dienu Sanktpēterburgā ietvaros notika Latvijas Republikas Ārkārtējā un pilnvarotā vēstnieka Krievijas Federācijā Māra Riekstiņa un Latvijas uzņēmēju delegācijas vizīte Sanktpēterburgā. Vizīte tika organizēta sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA).

26. martā Ļeņingradas apgabalā norisinājās “Krievijas – Latvijas lietišķais forums” un oficiālās delegācijas tikšanās ar Ļeņingradas apgabala tirdzniecības un rūpniecības kameras prezidentu Juriju Vasiļjevu, un Ļeņingradas apgabala vicegubernatoru Sergeju Perminovu. Tāpat 26. martā notika Latvijas uzņēmēju delegācijas tikšanās ar Latvijas Republikas Ģenerālkonsulāta Sanktpēterburgā diplomātiem. 26.marta vakarā tika organizēta Latvijas Republikas Ārkārtējā un pilnvarotā vēstnieka Krievijas Federācijā Māra Riekstiņa un LIAA direktora Andra Ozola pieņemšana par godu Latvijas dienu Sanktpēterburgā atklāšanai.

27. martā notika Latvijas delegācijas tikšanās ar Sanktpēterburgas vicegubernatoru Vladimiru Kņaginu un Sanktpēterburgas tirdzniecības un rūpniecības kameras prezidentu Juriju Burčakovu. Latvijas delegācija tika uzņemta Sanktpēterburgas Tirdzniecības un rūpniecības palātā, kur norisinājās Latvijas un Krievijas uzņēmēju apaļā galda tikšanās. Tāpat 27.martā norisinājās arī Latvijas arhitektūrai un tūrisma industrijai veltīti semināri. Vizītes noslēgumā delegācija apmeklēja Latvijas dienu norises vietu – “Stockmann Delikatessen” tirdzniecības centru, kur ar mūsdienu Latvijas virtuvi klātesošos iepazīstināja “3 Pavāru” restorāna pieredzējušie pavāri, bet papildu kultūras baudījumu sniedza folkgrupa no Latvijas “Dindaru”. Latvijas dienas Stockmann, kur tika īpaši prezentēti Latvijā ražoti pārtikas produkti, norisinājās no 20. līdz 31. martam. 27.marta vakarā notika restorāna “3 Pavāri” meistarklase, kur viesi varēja novērtēt Latvijas gastronomisko sniegumu.

28. martā Latvijas dienu Sanktpēterburgā ietvaros notika Latvijas simtgadei veltītas izstādes Krievijas Nacionālajā bibliotēkā atklāšana, kas pulcēja lielu skaitu apmeklētāju. Izstāde ir apskatāma līdz 2019.gada 11. aprīlim.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas ģenerālkonsulāts Sanktpēterburgā
Adrese: Vasiljevskij ostrov, 10.linija, 11, Sanktpēterburga,
Krievijas Federācija
Tālrunis: + 7 812 449 82 90
Fakss: + 7 812 336 34 52
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-flickr  icon-facebook

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā