Ar svētku pieņemšanu Sanktpēterburgā svinīgi atzīmēja Latvijas valsts simtgadi

20.11.2018. 12:33
  • Ārlietu dienests Latvijas valsts simtgadei

2018. gada 15. novembrī Latvijas Republikas ģenerālkonsulāts Sanktpēterburgā viesnīcas Solo Sokos Palace Bridge restorānā “Sevilla” organizēja Latvijas valsts svētku pieņemšanu, atzīmējot Latvijas Republikas simtgadi. Pieņemšanu svinīgi atklāja Latvijas Republikas ģenerālkonsuls Sanktpēterburgā Kristaps Brusbārdis. Pieņemšanā piedalījās Krievijas Federācijas Ārlietu ministrijas pārstāvniecības Sanktpēterburgā, Sanktpēterburgas pilsētas un Ļeņingradas apgabala administrācijas un likumdošanas sapulces pārstāvji, ārvalstu diplomāti, Sanktpēterburgā dzīvojošie tautieši, uzņēmēji, sadarbības partneri un mēdiju pārstāvji.

 Svētku noskaņu bagātināja Augusta Dombrovska mūzikas skolas koklētāju ansambļa uzstāšanās. Koncertā tika izpildītas latviešu komponistu Emīla Dārziņa un Raimonda Paula melodijas. Pieņemšanas viesi tika cienāti ar Latvijas produktiem un dzērieniem.

16. novembrī Latvijas simtgades svinības Sanktpēterburgā turpinājās Latvijas Republikas ģenerālkonsulātā, kur latviešu diasporai koncertu sniedza koris “Pēterpils” un Augusta Dombrovska mūzikas skolas audzēkņi un skolotāji.

Latvijas Republikas Ģenerālkonsulāts Sanktpēterburgā izsaka sirsnīgu pateicību Augusta Dombrovska mūzikas skolas direktoram Imantam Kalniņam, skolotājiem Gitai Andersonei un Edgaram Tomševicam, kā arī mūzikas ansambļa dalībniecēm par brīnišķīgu koncertu, kā arī Lux Express par atbalstu svētku organizēšanā.

Valsts svētku pieņemšana Sanktpēterburgā ir viena no Latvijas valsts simtgades Latvijas Ārlietu ministrijas koordinētās Publiskās diplomātijas programmas norisēm.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas ģenerālkonsulāts Sanktpēterburgā
Adrese: Vasiljevskij ostrov, 10.linija, 11, Sanktpēterburga,
Krievijas Federācija
Tālrunis: + 7 812 449 82 90
Fakss: + 7 812 336 34 52
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-flickr  icon-facebook

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā