Vēstniecības darbinieki

28.01.2021. 11:13

Marģers KRAMS, ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Signe JANSONE, padomniece, pārstāvniecības vadītāja vietniece Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Laura TRĒGERE,  1. sekretāre (konsulārie jautājumi, kontaktpersona par diasporas projektu iesniegšanu un realizāciju) Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Valters JĒKABSONS, Latvijas ārējās ekonomiskās pārstāvniecības Zviedrijā vadītājs  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 

Plt. Rinalds BULS, aizsardzības atašejs (rezidences vieta Rīga, Latvijas Republikas Aizsardzības ministrija)

Vita VIKTORSONE, vēstniecības sekretāre Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Rolands TIMERMANIS, vēstniecības lietvedis Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Jānis MANKOPS, pārvaldnieks – šoferis Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.