Latvijas vēstnieks Zviedrijā Marģers Krams tiekas ar Upsalas Universitātes rektoru

25.01.2021. 11:46

2021.gada 21.janvārī Latvijas vēstnieks Zviedrijā Marģers Krams  apmeklēja Upsalas Universitāti, lai iepazītos ar Upsalas Universitātes rektoru Anderšu Hāgfeltu (Anders Hagfeldt), kurš sācis pildīt rektora pienākumus 2021.gada 1.janvārī.

Vēstnieks un rektors pārrunāja Latvijas un Zviedrijas divpusējās sadarbības attīstību, ietverot abu valstu vēsturiskās saites un akcentējot sadarbību zinātnē un pētniecībā. Tika pārrunātas iespējas konkrētai sadarbībai nākotnē.

Pirms tikšanās Upsalas Universitātē vēstnieks Marģers Krams īsi apmeklēja Upsalas Universitātes Vestmanlandes-Dālas Nāciju (Västmanlands-Dala Nation), kur Nācijas pirmajai kuratorei Magdalēnai Hesselei (Magdalena Hessel) nodeva Nācijas bibliotēkai grāmatu dāvinājumu. Dāvinājumā tika iekļautas grāmatas par Latvijas vēsturi un kultūru, kā arī latviešu literātu darbu un tautasdziesmu tulkojumi zviedru valodā.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Zviedrijā
Adrese: Odengatan 5, Box 191 67, 104 32 Stokholma, Zviedrija
Telefons: +46 8 700 63 00
Fakss: +46 8 140 151
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 

twtr   icon-facebook    icon-flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā