Latvijas vēstnieka Zviedrijā Marģera Krama darba vizīte Gotlandē

18.09.2020. 17:53

2020. gada 17. un 18. septembrī Latvijas vēstnieks Zviedrijā darba vizītē apmeklēja Gotlandi. Latviju ar Zviedrijas lielāko salu Gotlandi vieno senas vēsturiskas saites, daudzpusēja sadarbība un plašas turpmākās sadarbības perspektīvas.

Vizītes laikā Marģers Krams tikās ar Gotlandes gubernatoru Anderšu Flankingu un pārrunāja dažādus kopīgu interešu jautājumus, tostarp par latviešu diasporu Gotlandē, Baltijas jūras reģiona drošību un reģionālās sadarbības padziļināšanu.

Vēstnieks tikās arī ar Gotlandes reģiona padomes priekšsēdētājas vietnieku Jesperu Skalbergu Karlsonu, lai apzinātu iespējas kopīgas ekonomiskās sadarbības padziļināšanai.

Vizītes laikā Marģeram Kramam bija iespēja tuvāk iepazīties ar Gotlandē aktuālo ūdenssaimniecības projektu jūras ūdens pārstrādei par saldūdeni, kuru prezentēja Gotlandes ūdenssaimniecības vadītājs Patriks Juhanssons un Gotlandes reģiona sabiedrisko attiecību menedžeris Pīters Dauns.

Vizītes ietvaros vēstnieks apmeklēja arī Upsalas universitātes Gotlandes nodaļu.

Vēstnieku Marģeru Kramu vizītes laikā pavadīja Latvijas goda konsuls Gotlandē Egils Linge.

 

Foto: Latvijas vēstniecība Zviedrijā

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Zviedrijā
Adrese: Odengatan 5, Box 191 67, 104 32 Stokholma, Zviedrija
Telefons: +46 8 700 63 00
Fakss: +46 8 140 151
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 

twtr   icon-facebook    icon-flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā