Latvijas vēstnieks Zviedrijā Marģers Krams sveic Austru Krēsliņu ar Ārlietu ministrijas Atzinības raksta piešķiršanu

24.01.2020. 12:37

Latvijas vēstnieks Zviedrijā Marģers Krams sirsnīgi sveic Austru Krēsliņu, saņemot Ārlietu ministrijas Atzinības rakstu par nozīmīgu ieguldījumu Latvijas – Zviedrijas divpusējo attiecību stiprināšanā. Austras Krēsliņas ieguldījums, aktīvi piedaloties dažādu vēstniecības pasākumu rīkošanā un norisē, tostarp Simtgades publiskās diplomātijas projektu ietvaros, ir augsti novērtēts.  Būdama LIAA pārstāve, Austra Krēsliņa ir sniegusi lielu ieguldījumu vairāku augsta līmeņa vizīšu sagatavošanā.

Austra Krēsliņa ir bijusi un turpina būt nozīmīgs sadarbības partneris arī vēstniecības saiknes ar diasporu stiprināšanā. Viņas vadītā 18.novembra Rīcības komiteja regulāri organizē latviešu kopienas Valsts svētku sarīkojumus. Īpaši atzīmējams viņas veikums, Stokholmā  rīkojot Valsts simtgades svētku svinīgo pasākumu, kurš bija īpašs ne vien dalībnieku lielā skaita dēļ, bet arī plašā sadarbības partneru loka dēļ.       

Austra Krēsliņa turpina būt aktīva, šobrīd pildot jaundibinātā Zviedrijas – Latvijas Sadarbības fonda administratīvā atbalsta funkcijas.

 

Foto: Laura Celmiņa, Ārlietu ministrija

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Zviedrijā
Adrese: Odengatan 5, Box 191 67, 104 32 Stokholma, Zviedrija
Telefons: +46 8 700 63 00
Fakss: +46 8 140 151
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 

twtr   icon-facebook    icon-flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā