Latvijas vēstnieks Zviedrijā Marģers Krams uzrunā Latvijas transporta dienu Zviedrijā semināra dalībniekus

03.12.2019. 13:43

2019. gada 3. un 4.decembrī Latvijas vēstniecība Zviedrijā, LIAA pārstāvniecība Zviedrijā sadarbībā ar Latvijas Dzelzceļu, rīko Latvijas transporta dienas Zviedrijā. To mērķis ir iepazīstināt un paplašināt  Latvijas ostu un transporta koridoru pakalpojumus, kā arī klientu loku. Transporta dienas tika ievadītas ar apaļā galda diskusiju un semināru, kuru atklāja Latvijas satiksmes ministrs Tālis Linkaits, uzsverot Latvijas transporta un loģistikas piedāvātās iespējas. Semināra gaitā ar prezentācijām uzstājās Latvijas dzelzceļa, Rīgas, Liepājas un Ventspils ostu pārstāvji. Savukārt Baltkrievijas dzelzceļa pārstāvji raksturoja esošo Baltkrievijas dzelzceļa sadarbību ar kaimiņvalstīm, kā arī Zviedriju.  Ar Zviedrijas transporta aktivitātēm un attīstības vīziju semināra dalībniekus uzrunāja Sēderteljes ostas un Zviedrijas vilcienu operatoru asociācijas pārstāvji. Seminārā piedalījās vadošie Zviedrijas loģistikas nozarē strādājošie uzņēmumi.

Latvijas vēstnieks Zviedrijā Marģers Krams uzsvēra savienojamības elementus, akcentējot Baltijas jūru kā vienu no vienojošajiem aspektiem. Tāpat vēstnieks apliecināja Latvijas interesi veicināt sadarbību ar Austrumu partnerības valstīm, lai attīstītu transporta sakarus starp Ziemeļvalstīm un Āziju.

Latvijas transporta dienu ietvaros Latvijas delegācija apmeklē Sēdertelji un Gēteborgu.

Latvijas transporta dienu delegācijas sastāvā ir pārstāvji no Latvijas dzelzceļa, LDZ loģistikas, LDz Cargo, Rīgas brīvostas, Rīgas konteineru termināla, Liepājas speciālās ekonomiskās zonas, Ventspils brīvostas.  

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Zviedrijā
Adrese: Odengatan 5, Box 191 67, 104 32 Stokholma, Zviedrija
Telefons: +46 8 700 63 00
Fakss: +46 8 140 151
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 

twtr   icon-facebook    icon-flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā