Latvijas vēstniecības pieņemšanā Zviedrijā piedalās Zviedrijas parlamenta vicespīkere Čerstina Lundgrēna un Latvijas aizsardzības ministrs Artis Pabriks

20.11.2019. 18:24

Atzīmējot Latvijas valsts proklamēšanas 101.gadadienu, Latvijas vēstnieks Zviedrijā Marģers Krams 19.novembrī rīkoja pieņemšanu Zviedrijas politisko, ekonomisko un kultūras aprindu pārstāvjiem, diplomātiskajam korpusam, kā arī Stokholmas latviešu sabiedrisko organizāciju vadītājiem.

Uzrunā vēstnieks sveica klātesošos Latvijas jubilejā, atzīmējot brīvības cīnītāju varonību Neatkarības karā.

Zviedrijas parlamenta vicespīkere Čerstina Lundgrēna, sveicot Latviju tās 101. valstiskuma gadskārtā, novērtēja Latvijas sasniegumus un atzīmēja Zviedrijas un Latvijas attiecību lielisko raksturu.

Latvijas aizsardzības ministrs Artis Pabriks klātesošos sveica Valsts svētkos un izcēla Latvijas sasniegto un aicinot nostiprināt valsts aizsardzības spējas Artis Pabriks arī novērtēja Zviedrijas sniegto atbalstu Latvijas neatkarības atjaunošanā pirms 30 gadiem.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Zviedrijā
Adrese: Odengatan 5, Box 191 67, 104 32 Stokholma, Zviedrija
Telefons: +46 8 700 63 00
Fakss: +46 8 140 151
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 

twtr   icon-facebook    icon-flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā