Latvijas vēstnieks Zviedrijā Marģers Krams un Latvijas Ārlietu ministrijas speciālo uzdevumu vēstnieks diasporas jautājumos Aivars Groza piedalās Zviedrijas latviešu apvienības padomes sanāksmē

19.02.2019. 11:30

Uzrunājot Zviedrijas latviešu apvienības padomes locekļus, Aivars Groza informēja par Latvijas valdības iniciatīvām sadarbības stiprināšanai ar diasporu, tostarp arī  jauno Diasporas likumu, kā arī pateicās par ieguldījumu latviskuma saglabāšanā un bērnu izglītošanā.

Vēstnieks Marģers Krams stāstīja par Eiroparlamenta vēlēšanām un vēstniecības projektiem sadarbībā ar latviešu kopienu šogad – tostarp aicināja apzināt un saglabāt vēsturiskās vērtības, kas glabājas privātos arhīvos.

Zviedrijas latviešu apvienība ir jumta organizācija septiņām organizācijām, kas apvieno Zviedrijā dzīvojošos latviešus ar mērķi saglabāt un uzturēt latviešu valodu, kultūru un identitāti. ZLA veicina un atbalsta darbību un iniciatīvas visā Zviedrijā, kas veicina šī mērķa sasniegšanu. ZLA pārstāv Zviedrijā dzīvojošo latviešu viedokli gan saziņā ar Zviedrijas iestādēm un sabiedrību, gan Latvijas valdību, iestādēm un sabiedrību, gan arī ar citām latviešu diasporas kopienām.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Zviedrijā
Adrese: Odengatan 5, Box 191 67, 104 32 Stokholma, Zviedrija
Telefons: +46 8 700 63 00
Fakss: +46 8 140 151
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 

twtr   icon-facebook    icon-flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā