Latvijas vēstnieks Zviedrijā Marģers Krams un Latvijas Ārlietu ministrijas speciālo uzdevumu vēstnieks Aivars Groza apmeklē Stokholmas latviešu skolu

18.02.2019. 17:56

Latvijas vēstnieks Zviedrijā Marģers Krams un Latvijas Ārlietu ministrijas speciālo uzdevumu vēstnieks Aivars Groza 16. februārī piedalījās Stokholmas latviešu skolas rīta sanāksmē. Ciemiņiem bija iespēja tikties ar skolas vadību un skolotājiem, lai pārrunātu skolas darbu un tālākas sadarbības perspektīvas. Skolas kopbrīdī vēstnieks A.Groza uzrunāja klātesošos skolēnus, vecākus un skolotājus, vēlot saglabāt latvietību, ieaudzināt Latvijas mīlestību un skolā iegūto draudzību.

Stokholmas latviešu skola ir viena no vecākajām un lielākā latviešu sestdienas skolām ārpus Latvijas. Skolu apmeklē bērni no bērnudārza līdz 8. klasei. Patlaban tajā mācās vairāk nekā 90 bērni vecumā no 2 līdz 14 gadiem. Skolas mērķis ir izkopt bērnos latvisko identitāti, mācīt un nostiprināt latviešu valodu, literatūru, Latvijas ģeogrāfiju un vēsturi un tradīcijas.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Zviedrijā
Adrese: Odengatan 5, Box 191 67, 104 32 Stokholma, Zviedrija
Telefons: +46 8 700 63 00
Fakss: +46 8 140 151
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 

twtr   icon-facebook    icon-flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā