Vēstniece Spānijā Argita Daudze apmeklē Latvijas Mobilā Telefona (LMT) stendu "Mobile World Congress 2019" izstādē Barselonā

28.02.2019. 18:47

Latvijas vēstniece Spānijā Argita Daudze 2018. gada 26. februārī apmeklē Latvijas Mobilā Telefona (LMT) stendu "Mobile World Congress 2019" izstādē Barselonā un tiekas ar LMT prezidentu Juri Bindi. LMT stends veidots no Latvijas dabas bagātības – kūdras, lai prezentētu Latviju kā zaļu un inovatīvu valsti. Arī šogad LMT stendu veidojuši mākslinieki Katrīna Neiburga un Andris Eglītis. LMT jau otro gadu piedalās pasaulē vadošajā mobilo tehnoloģiju izstādē MWC Barselonā.

Tikšanās laikā ar vēstnieci A. Daudzi, LMT prezidents J. Binde pasniedza simbolisku dāvanu – kūdras ķieģelīti ar uzrakstu #LATVIJAVAR. Latvijas uzņēmumu veiksmīga dalība starptautiskās izstādēs demonstrē Latvijas valsts spēju pievērst sev uzmanību un atrast jaunus eksporta tirgus. Ar vēstniecības palīdzību LMT ir nodibinājuši kontaktus ar uzņēmējiem Latīņamerikā un Andorā.

No 25. februāra līdz 28. februārim LMT pārstāv Latviju vienā no pasaules vērienīgākajiem notikumiem mobilo tehnoloģiju jomā "Mobile World Congress". No 2006. gada katru gadu (jau 14. reizi) Barselona kļūst par mobilo tehnoloģiju pasaules centru. Šī gada tēma ir inteliģentā savienojamība. Izstādi, kā ierasts, atklāja Viņa majestāte Spānijas karalis Felipe VI.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Spānijā
Adrese: Moreto 5 - 1d, 28014 Madride, Spānija 
Telefons: +34 913691362
Fakss: +34 913690020
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr icon-facebook    icon-flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā