Vēstniece A. Daudze pasniedz Trīs zvaigžņu ordeni bijušajam Spānijas vēstniekam Latvijā V. E. Pedro Migelam Himenesam-Načeram

29.01.2019. 18:28

29. janvārī vēstniece Argita Daudze vēstniecības Spānijā telpās svinīgā ceremonijā Latvijas valsts prezidenta Raimonda Vējoņa uzdevumā pasniedza Trīs zvaigžņu ordeni bijušajam Spānijas vēstniekam Latvijā V. E. Pedro Migelam Himenesam-Načeram par nozīmīgu ieguldījumu Latvijas un Spānijas divpusējo attiecību sekmēšanā un stiprināšanā.

Svinīgajā ceremonijā piedalījās Pedro Migela Himenesa-Načera tuvākie darba kolēģi un augstas Spānijas militārpersonas. Vēstnieka kungs, saņemot ordeni pateicās Latvijas valstij par viņam izrādīto cieņu, kā arī īpaši izcēla, ka Latvija viņam vienmēr paliks atmiņā.

P.M. Načers savas kadences laikā daudz uzmanības pievērsa spāņu valodas popularizēšanai un literāro darbu tulkojumiem, starp kuriem īpaši izceļami ir “Dialogi. Latviešu un spāņu tautas dziesmas”, kur ievadvārdus ir uzrakstījusi prezidente Vaira Vīķe-Freiberga un latviešu tautas eposs “Lāčplēsis”.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Spānijā
Adrese: Moreto 5 - 1d, 28014 Madride, Spānija 
Telefons: +34 913691362
Fakss: +34 913690020
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr icon-facebook    icon-flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā