Vēstniece sniedz prezentāciju par tūrisma iespējām Latvijā Universitātē Rey Juan Carlos Starptautiskā tūrisma vadības maģistratūras absolventiem

11.07.2018. 19:05

Otrdien, 2018. gada 10. jūlijā Latvijas vēstniece Spānijā Argita Daudze, kā goda viesis, piedalījās izlaiduma ceremonijā universitātē Rey Juan Carlos kur, Starptautiskā tūrisma vadības maģistratūras absolventiem sniedza prezentāciju par tūrisma iespējām Latvijā.

Pasākumā bija pulcējušies aptuveni 100 maģistratūras absolventi spāņu un angļu plūsmās, pasniedzēji un studentu ģimeņu locekļi un draugi. Prezentācijas laikā vēstniece iepazīstināja topošus tūrisma nozares profesionāļus ar Latvijas vēsturi un kultūru, akcentējot simtgades nozīmi, kā arī iezīmēja Latvijas spēcīgākās puses, kas var radīt interesi ārvalstu tūristiem apmeklēt tieši Latviju. Vēstniece izcēla Latvijas Institūta atziņas par Latvijas uztveri ārvalstīs, ka “pasaule mūs redz kā lepnu, par sevi pārliecinātu tautu, kas daudz paveikusi atjaunotās neatkarības gados” un akcentēja, ka “Latvija – tā ir zeme Eiropas ziemeļos pie Baltijas jūras”. Prezentācijas noslēgumā rādītais video par Vispārējiem dziesmu un deju svētkiem spilgti apliecināja šīs atziņas, un auditorijā izraisīja daudz pozitīvu emociju.

Karaļa Huana Karlosa universitātes Maģistratūras programmas “Starptautiskā tūrisma vadība” direktors ir profesors Haviers de Esbans Kuriels (Javier de Esteban Curiel) un latviešu asociētā profesore latviete Arta Antonoviča. Viņu izvēli šogad uz maģistra programmas noslēgumu aicināt Latvijas vēstnieci kā goda viesi noteica Latvijas veiksmīgā dalība 2018.gada starptautiskajā tūrisma gadatirgū FITUR, kur Latvijas nacionālais stends izpelnījās īpašu uzmanību un tika atzīts par labāko valsts stendu. 

Vēstniece un otrā sekretāre Svetlana Biseniece piedalījās maģistra šaļļu pasniegšanas ceremonijā.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Spānijā
Adrese: Moreto 5 - 1d, 28014 Madride, Spānija 
Telefons: +34 913691362
Fakss: +34 913690020
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr icon-facebook    icon-flickr

e Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā