Konsulārā informācija

25.03.2021. 06:06

Ārkārtas situācijās lūgums zvanīt uz Ārlietu ministrijas Konsulārā departamenta tālruni, kas pieejams 24h: +371 26 33 77 11 vai rakstīt e-pastu uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 

Konsulārās palīdzības un konsulāro pakalpojumu sniegšanas ierobežojumi ārkārtējās situācijas apstākļos
 

Vēstniecības Konsulārā nodaļa atrodas 29, Hannam-daero 36-gil, Yongsan-gu, Seoul, 04417, Republic of Korea (skatīt kartē)

Lūdzam ņemt vērā to, ka konsulāros pakalpojumus iespējams apmaksāt tikai ar bezskaidras naudas norēķiniem.

Darba laiks:

No pirmdienas līdz piektdienai no 9.00 – 17:00

Apmeklētajiem lūgums iepriekš pierakstīties, piezvanot vai nosūtot e-pastu uz adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  

Tālrunis:

+82 (0)2 2022 3800

E-pasts:

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Informācija par pieteikšanos 2021. gada 5. jūnija pašvaldību vēlēšanām

2021. gada 5. jūnijā notiks kārtējās pašvaldību domes vēlēšanas, kurās pirmo reizi varēs piedalīties arī vēlētāji no ārzemēm, balsojot pa pastu. Pieteikumus balsošanai pa pastu varēs iesniegt arī Latvijas vēstniecībā Korejā no 2021. gada 27. marta līdz 24. aprīlim (ieskaitot).

Tiesības piedalīties pašvaldību vēlēšanās ir Latvijas un  Eiropas Savienības dalībvalstu pilsoņiem no 18 gadu vecuma,

·         kuri bija reģistrēti dzīvesvietā attiecīgās pašvaldības administratīvajā teritorijā vismaz 90 dienas pirms vēlēšanu dienas  (uz šī gada 7. martu) vai

·         kuriem attiecīgajā pašvaldībā pieder nekustamais īpašums.

NB! Rīgas pašvaldībā vēlēšanas šogad nenotiks, jo dome tika ievēlēta ārkārtas vēlēšanās pērn, un tā turpinās strādāt līdz 2025. gada vēlēšanām.

Pieteikumus vēstniecībā var iesniegt klātienē vai nosūtot pa pastu. Brīvas formas Centrālajai vēlēšanu komisijai (turpmāk – CVK) adresētā pieteikumā vēlētājs norāda savu vārdu, uzvārdu, personas kodu, e-pasta adresi, kā arī to paraksta.

Pieteikumi klātienē tiek pieņemti tikai pēc iepriekšējā pieraksta, nosūtot e-pastu uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. (lūdzam norādīt arī tālruņa numuru).

Pieteikumu balsošanai pa pastu CVK var iesniegt arī: 

·         izmantojot valsts pārvaldes pakalpojumu portālā www.latvija.lv vai Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes oficiālajā tīmekļvietnē pieejamo bezmaksas elektronisko pakalpojumu;

·         nosūtot uz CVK oficiālo elektronisko adresi, parakstītu ar drošu elektronisko parakstu;

·         nosūtot CVK pa pastu.

Informācija par pašvaldību vēlēšanām pieejama CVK mājas lapā