Pirmie tiešie čarterlidojumi starp Koreju un Latviju tiks organizēti 2019.gada pavasarī

28.01.2019. 03:18
Pirmie tiešie čarterlidojumi starp Koreju un Latviju tiks organizēti 2019.gada pavasarī

Šogad ir paredzēti pirmie tiešie komerciālie čarterlidojumi starp Koreju un Latviju, kurus veiks aviosabiedrība KOREAN AIR. Trīs lidojumi notiks 24.maijā, 31.maijā un 7.jūnijā un tos organizē viena no Korejas lielākajām tūrisma aģentūrām HANJIN TRAVEL ar Latvijas vēstniecības Korejas Republikā, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras Tūrisma departamentu, starptautiskās lidostas “RĪGA” un Rīgas tūrisma attīstības biroja LIVE RIGA atbalstu.

Šie būs pirmie komerciālie tieši lidojumi starp Latvijas un Korejas Republikas galvaspilsētām, ar kuriem kopumā ir plānots pārvadāt aptuveni 700 pasažierus. Ceļojumu paketes tiek pārdotas HANJIN TRAVEL un tās aģentu birojos un tiešsaistē: http://www.kaltour.com/ProductPlan/Index?exiSeq=4103. Ceļotājiem būs iespēja apmeklēt visas trīs Baltijas valstis, izvēloties vienu no diviem piedāvājumiem.

Korejieši ir aktīvi ceļotāji un paplašinot ceļojumu diapazonu ir gatavi iepazīst jaunus galamērķus. Kopš vēstniecības atvēršanas Korejas Republikā 2015.gada nogalē vēstniecība sadarbībā ar LIAA Tūrisma departamentu, LIVE RIGA un citiem partneriem ir aktīvi darbojusies tūristu piesaistē no Korejas, organizējot tūrisma seminārus, piedaloties tūrisma izstādēs un iepazīstinot Latviju klātienē Latvijas iepazīšanās braucienos. Ir izveidota arī Latvijas brošūra korejiešu valodā un tulkotas Baltijas kartes un Rīgas brošūra, kas būs pieejamas katram tiešo čarterreisu pasažierim.

2018.gada nogalē Ņujorkā Latvijas un Korejas Republikas ārlietu ministri parakstīja Gaisa satiksmes līgumu, kas tika ratificēts Latvijas parlamentā 2019.gada janvāri. Līdz ar minētā  līguma stāšanos spēkā ir izveidots tiesiskais pamats regulāro tiešo lidojumus veikšanai starp abām valstīm.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas Republikas vēstniecība Korejas Republikā
Adrese: 29, Hannam-daero 36-gil, Yongsan-gu, Seoul, 04417, Republic of Korea
Tālrunis:  +82 (0) 2-2022-3800
Fakss: +82 (0) 2-2022-3803
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: http://www.mfa.gov.lv/seoul

icon-facebook  twtr  icon-flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā