Latvija pirmo reizi piedalās ar nacionālo stendu Korejā notiekošajā Busanas Starptautiskajā jūras produktu un zivsaimniecības izstādē

24.01.2019. 15:21
Latvija pirmo reizi piedalās ar nacionālo stendu Korejā notiekošajā Busanas Starptautiskajā jūras produktu un zivsaimniecības izstādē

31.10.-02.11.2018. Latvija pirmo reizi piedalījās ar nacionālo stendu Korejā notiekošajā Busanas starptautiskajā jūras produktu un zivsaimniecības izstādē. Nacionālo stendu organizēja Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) ar Latvijas vēstniecības Korejas Republikā atbalstu. Latvijas stendā dalību ņēma trīs uzņēmumi – jūras produktu apstrādes iekārtu ražotājs PERUZA, zivju pārstrādes uzņēmumi BANGA un FROZEN FOOD (zīmols Amberfish).

Busanas starptautiskā jūras produktu un zivsaimniecības izstāde ir viena no Āzijas vadošajām profesionālajām zivsaimniecības izstādēm. Šogad izstādē tika organizēti 1075 stendi, tai skaitā 25 nacionālie stendi no visiem pasaules kontinentiem.

Latvijas vēstnieks Korejas Republikā Pēteris Vaivars apmeklēja izstādes atklāšanu, kā arī atklāja Latvijas stendu izstādes pirmajā dienā.

Busanas vizītes ietvaros vēstnieks apmeklēja Busanas domi, kur tikās ar Korejas otras lielākās pilsētas vicemēru Hjunminu Džunu (JUNG, Hyun-min), Busanas Ekonomiskās sadarbības veicināšanas aģentūru, kur tikās ar tās vadītāju Kisiku Parku (PARK, Ki-sik), kā arī Eiropas tirdzniecības kameras Busanas filiāli un 2 ar kuģubūvi saistītos uzņēmumus Samsung Heavy Industries un Hankuk Carbon, kas izmanto Latvijas produkciju savās ražotnēs.

Ņemot vērā Korejas partneru interesi, vēstniecība aicina Latvijas uzņēmējus aktīvi piedalīties Korejā notiekošajās pārtikas un citu nozaru izstādēs, par kurām informācija ir pieejama LIAA eksporta portālā - http://eksports.liaa.gov.lv/tirgus/dienvidkoreja un Korejas izstāžu datu bāzē - http://www.keoa.org/english/directory/schedule.

Izsakām pateicību LIAA Eksporta veicināšanas nodaļai par profesionālu Latvijas dalības organizēšanu augstākminētajā izstādē.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas Republikas vēstniecība Korejas Republikā
Adrese: 29, Hannam-daero 36-gil, Yongsan-gu, Seoul, 04417, Republic of Korea
Tālrunis:  +82 (0) 2-2022-3800
Fakss: +82 (0) 2-2022-3803
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: http://www.mfa.gov.lv/seoul

icon-facebook  twtr  icon-flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā