Svinot Latvijas, Lietuvas un Igaunijas simtgadi, Korejā tiek izdots ceļvedis korejiešu valodā par Baltijas valstīm

09.01.2018. 12:21
Svinot Latvijas, Lietuvas un Igaunijas simtgadi, Korejā tiek izdots ceļvedis korejiešu valodā par Baltijas valstīm

Šī gada 25.janvārī Latvijas vēstniecības Korejas Republikā telpās notiks jaunizdotā Baltijas ceļveža korejiešu valodā “Apceļosim Baltijas valstis” prezentācijas pasākums, kurā tā autors, Latvijas Universitātes Āzijas studiju nodaļas profesors Džinsoks Seo un grāmatas izdevēji - izdevniecība CAMEL BOOKS, informēs mediju un tūrisma pārstāvjus par ceļveža izdošanu un tā lietderīgumu ceļojot uz Baltijas valstīm.

Pateicoties autora ilggadējai pieredzei Baltijas reģionā, Dž.Seo savā grāmatā ir atspoguļojis plašu un daudzpusīgu informāciju par Baltijas valstīm, kas ļaus iepazīt tās ikvienam korejiešu ceļotājam. Grāmata ietver informāciju par ceļojumu plānošanu, transportu, tūrisma objektiem un naktsmītnēm, kā arī interesantas ziņas par mazāk zināmiem Baltijas valstu ‘’dārgumiem’’. Arī tie ceļotāji, kuru brauciena mērķis uz Baltijas valstīm ir ne tikai tūrisms, varēs iegūt nozīmīgu izziņas materiālu, kas noderēs daudzveidīgiem reģiona iepazīšanas nolūkiem.

Īpaši šogad, kad Baltijas valstis svin savu simtgadi, grāmata būs lielisks palīgs ceļojumam uz Latviju, Lietuvu un Igauniju.

Grāmata ir Latvijas simtgades programmas sastāvdaļa un tapusi sadarbībā ar Latvijas Republikas vēstniecību Korejas Republikā. Tajā ir atrodams Latvijas vēstnieka Korejas Republikā Pētera Vaivara priekšvārds, kas ietver arī īpašu apsveikumu un pateicību grāmatas autoram un izdevējiem par kvalitatīva materiāla izveidi. Ceļvedis pieejams visās lielākajās grāmatnīcās Korejā, kā arī to var iegādāties Korejas tiešsaistes portālos.

Uz atklāšanas pasākumu tiek ielūgti Korejas mediju un tūrisma nozares pārstāvji, kas tiek aicināti pieteikt savu dalību, nosūtot e-pastu uz vēstniecības adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. līdz 20.01.2018.

Grāmatas nosaukums korejiešu valodā: 발트3국 여행하기, ISBN 978-89-98599-39-3 (13980)

Labu ceļavēju!

 


Preses kontaktiem:

Latvijas Republikas vēstniecība Korejas Republikā
Adrese: 29, Hannam-daero 36-gil, Yongsan-gu, Seoul, 04417, Republic of Korea
Tālrunis:  +82 (0) 2-2022-3800
Fakss: +82 (0) 2-2022-3803
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: http://www.mfa.gov.lv/seoul

icon-facebook  twtr  icon-flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā