Latvijas vēstnieks Korejas Republikā Pēteris Vaivars organizē pirmo Ziemassvētku pasākumu latviešu diasporai

15.12.2016. 12:41

13.decembrī vēstnieks Pēteris Vaivars ar kundzi Rinu vēstnieka rezidencē uzņēma latviešu diasporas pārstāvjus, kur tika organizēts pirmais svinīgais Ziemassvētku ieskandināšanas pasākums latviešiem Korejā. Pasākumā piedalījās Korejā dzīvojošie latvieši ar savām ģimenēm un vēstniecības darbinieki. Pasākums pulcēja 30 dalībniekus, kas gan cepa piparkūkas, gan izlozēja dāvanas, gan priecēja klātesošos ar īpaši sagatavotiem priekšnesumiem.

Vēstniecība pasākumam sarūpēja pārtikas produktus no Latvijas, kā arī vēstnieka kundze pagatavoja vairākus tradicionālos latviešu ēdienus – pelēkos zirņus, salātus un gaļas ēdienus.  

Vēstnieks P.Vaivars izsaka pateicību visiem pasākuma dalībniekiem par Ziemassvētku atmosfēras radīšanu un novēl visiem Latvijas valstspiederīgajiem un viņu ģimenēm Priecīgus svētkus!

Lūdzam sazināties ar vēstniecību tos diasporas pārstāvjus, kas nav vēstniecības redzeslokā. Vēstniecība ar prieku aicinās uz nākamajiem tās un sadarbības partneru organizētiem pasākumiem, kas saistīti ar Latviju. Vēstniecības aktuālās ziņas un informāciju var lasīt arī tās oficiālajos sociālo tīklu Facebook (https://www.facebook.com/LatviaEmbassyInKorea/) un Twitter (https://twitter.com/LVinKorea) kontos.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas Republikas vēstniecība Korejas Republikā
Adrese: 29, Hannam-daero 36-gil, Yongsan-gu, Seoul, 04417, Republic of Korea
Tālrunis:  +82 (0) 2-2022-3800
Fakss: +82 (0) 2-2022-3803
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: http://www.mfa.gov.lv/seoul

icon-facebook  twtr  icon-flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā